خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1392/12/21 14:03:07
سرویس سیاسی
در صورت تایید نهایی:

بیانیه پایانی اجلاس دوستان سوریه در تهران به دبیرکل سازمان ملل ارسال می‌شود

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه پیشنهادات مطرح شده در اجلاس دوستان سوریه را هم می‌توانیم در بیانیه پایانی اجلاس بیاوریم و هم اینکه آن را طی نامه‌ای به دبیرکل سازمان ملل برسانیم، خواستار تصمیم گیری در این خصوص در نشست نوبت عصر شد.
بیانیه پایانی اجلاس دوستان سوریه در تهران به دبیرکل سازمان ملل ارسال می‌شود رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه پیشنهادات مطرح شده در اجلاس دوستان سوریه را هم می‌توانیم در بیانیه پایانی اجلاس بیاوریم و هم اینکه آن را طی نامه‌ای به دبیرکل سازمان ملل برسانیم، خواستار تصمیم گیری در این خصوص در نشست نوبت عصر شد. https://cdn.icana.ir/d/019/63862.jpg بیانیه,پایانی,اجلاس,دوستان,سوریه,در,تهران,به,دبیرکل,سازمان,ملل,ارسال,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علاءالدین بروجردی در پایان نوبت صبح نخستین اجلاس روسای کمیسیون سیاست خارجی مجالس کشورهای دوست سوریه در تهران با بیان اینکه پیشنهادات مطرح شده در این نشست را هم می‌توانیم در بیانیه پایانی اجلاس بیاوریم و هم اینکه آن را طی نامه‌ای به دبیرکل سازمان ملل برسانیم، خواستار تصمیم گیری در این خصوص در نشست نوبت عصر شد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش مثبت روسیه در تحولات سوریه، ادامه داد: روس‌ها در این خصوص علاوه بر استفاده از حق وتو در شورای امنیت سازمان ملل متحد از ارسال انواع کمک‌های بشردوستانه و جلوگیری از کشتار مردم بیگناه سوریه دریغ نکرده اند که در این فرصت از اقدامات روسیه تشکر می‌کنم.

همچنین نماینده روسیه نیز اعلام کرد: مسکو پیشنهادات و بیانیه پایانی اجلاس روسای کمیسیون‌های سیاست خارجی مجالس کشورهای دوست سوریه را از طریق مجاری دیپلماتیک به سازمان ملل و آمریکا ارسال خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet