هدر موبایل
1392/12/21 14:46:46
سرویس اجتماعی
افضلی‌فرد جزییات شکایت آصفری از شهردار تهران را تشریح کرد؛

آصفری:خرید واگن‌های چینی توسط شهرداری تهران خلاف سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، با یادآوری شکایت نماینده اراک از شهردار تهران به کمیسیون متبوعش، گفت: زمان رسیدگی به این شکایت در نخستین جلسه کاری کمیسیون اصل نود در سال ۹۳ است.
آصفری:خرید واگن‌های چینی توسط شهرداری تهران خلاف سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، با یادآوری شکایت نماینده اراک از شهردار تهران به کمیسیون متبوعش، گفت: زمان رسیدگی به این شکایت در نخستین جلسه کاری کمیسیون اصل نود در سال 93 است. https://cdn.icana.ir/d/019/46863.jpg آصفری:خرید,واگن‌های,چینی,توسط,شهرداری,تهران,خلاف,سیاست‌های,اقتصاد,مقاومتی,است Icana

 محمدحسن آصفری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح محورهای شکایت نماینده مردم اراک از شهردار تهران، گفت: شکایت وی در خصوص قراردادی است که شهردار تهران با کشور چین برای خرید 5 هزار واگن قطار منعقد کرده است.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: آصفری خرید واگن‌ها از کشور چین را خلاف سیاست‌های ابلاغی رهبر معظم انقلاب می‌داند.

وی افزود: در راستای حمایت از تولید داخلی و سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی نماینده مردم اراک از قالیباف شکایتی را به کمیسیون اصل نودم قانون اساسی تقدیم کرده که به عنوان نخستین دستور کار کمیسیون اصل نود مجلس در سال آینده مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet