هدر موبایل
1392/12/21 16:32:46
سرویس سیاسی
اسماء الموسوی:

باید از مرزهای سوریه حمایت کرد

نماینده مجلس عراق گفت:این تفکر بیمارگونه ای که کشورهای عربی و اسلامی فرا گرفته است ما را بیشتر وا می دارد تا یکپارچه عمل کنیم و از مردم سوریه حمایت کنیم.
باید از مرزهای سوریه حمایت کرد نماینده مجلس عراق گفت:این تفکر بیمارگونه ای که کشورهای عربی و اسلامی فرا گرفته است ما را بیشتر وا می دارد تا یکپارچه عمل کنیم و از مردم سوریه حمایت کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/45662.jpg باید,از,مرزهای,سوریه,حمایت,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید اسماء الموسوی در نوبت عصر نخستین اجلاس روسای کمیسیون های سیاست خارجی مجالس کشورهای دوست سوریه گفت: امروز نمی توان حقوق ملت سوریه را بدون توقف فوری  توطئه شوم  دشمنان تامین کرد.

نماینده مجلس عراق افزود: عراق که آغوش خود را به روی برادران و خواهران سوری گشوده و دروازه ها را به سوی ستمگران بسته است و از همان روز اول تشخیص داد که جنگ علیه سوریه بر ضد مواضع  فعلی و پایدار سوریه  در برابر فلسطین است.

وی تاکید کرد: اظهاراتی که در راستای حفظ حقوق بشر و ارائه کمک به مردم سوریه  صورت میگیرد فرصتی برای اعزام گروههای تروریستی و آموزش آنها است.

اسما الموسوی با بیان اینکه حامی تروریست ها در یمن ، مصر و سوریه مشخص هستند افزود: تا چه زمانی می‌توانیم به عنوان دولت ها و پارلمان ها در برابر سران فتنه که مردم را هدف قرار دادند سکوت کنیم.

این نماینده مجلس عراق افزود: امیدوارم این کنفرانس آغازی باشد برای ارائه برنامه های عملی چرا که نمی توان در برابر این خونریزی ها سکوت کرد.

وی ادامه داد: این تفکر بیمارگونه ای که کشورهای عربی و اسلامی فرا گرفته است ما را بیشتر وا می دارد تا یکپارچه عمل کنیم و از مردم سوریه حمایت کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet