هدر موبایل
1393/01/04 10:04:41
سرویس اقتصادی
یوسفیان ملا مطرح کرد:

انتظارات مجلس از دولت در اجرای فاز دوم هدفمندی/ اجرا به دور از هیاهوی سیاسی

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، شیب ملایم افزایش قیمت ها به طوری که منتج به شوک اقتصادی نشود را انتظار اصلی مجلس از دولت برای اجرای مرحله دوم هدفمندی عنوان کرد.
انتظارات مجلس از دولت در اجرای فاز دوم هدفمندی/ اجرا به دور از هیاهوی سیاسی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، شیب ملایم افزایش قیمت ها به طوری که منتج به شوک اقتصادی نشود را انتظار اصلی مجلس از دولت برای اجرای مرحله دوم هدفمندی عنوان کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/49271.jpg انتظارات,مجلس,از,دولت,در,اجرای,فاز,دوم,هدفمندی/,اجرا,به,دور,از,هیاهوی,سیاسی Icana

عزت الله یوسفیان ملا در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، به انتظارات مجلس از اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها اشاره  کرد و گفت: شیب ملایم در افزایش قیمت کالاها به طوری که اثر تورمی جدید به جامعه تحمیل وشوک به بازار اقتصادی کشور وارد نشود اولین خواسته مجلس از دولت در زمان اجرای مرحله دوم این قانون است.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی، قطع نشدن یارانه نقدی خانوارهای نیازمند را خواسته بعدی مجلس عنوان کرد و افزود: بررسی صلاحیت خانوارها برای دریافت یارانه نقدی به گونه ای نباشد که به اشتباه یارانه نقدی نیازمندان قطع شود.

وی افزود: خانوارهای نیازمند برای دریافت یارانه نقدی برنامه ریزی کردند و حذف خانوارها از دریافت یارانه به سرنوشت طرح سبد کالا دچار نشود به طوری که به دلیل بررسی های اشتباه برخی خانواده‌ها نیازمند از دریافت سبد کالا محروم شدند در حالی که سبد کالا به یک نماینده مجلس تعلق گرفت؛ لذا این نوع بررسی و اشتباهات در بررسی صلاحیت یارانه بگیران پذیرفته نیست.

یوسفیان ملا با تاکید بر اینکه بنابراین دولت باید برای بررسی مشمولان دریافت یارانه نقدی با آرامش عمل کند و یارانه خانوارهای بی نیاز قطع شود، ادامه داد: جو سیاسی را باید از هدفمندی دور کنیم به دلیل اینکه اگر جو سیاسی بر هدفمندی حاکم شود به نتیجه مثبت نخواهیم رسید.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با اشاره به اینکه هدفمندی یک موضوع اجتماعی و اقتصادی است، درباره نظارت مجلس بر اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها از سوی دولت گفت: قطعا مجلس بر این موضوع نظارت جدی دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet