هدر موبایل
1392/12/21 18:27:22
سرویس سیاسی
فتح الله حسینی در نخستین اجلاس روسای کمیسیون های سیاست خارجی مجالس کشورهای دوست سوریه:

بیشترین سود از بحران سوریه را صهیونیست ها می برند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه رژیم صهیونیستی و آمریکا از بحران سوریه بیشرین سود را می برند، گفت: تنها راه خروج از این بحران گفت و گو‌های سیاسی است.
بیشترین سود از بحران سوریه را صهیونیست ها می برند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه رژیم صهیونیستی و آمریکا از بحران سوریه بیشرین سود را می برند، گفت: تنها راه خروج از این بحران گفت و گو‌های سیاسی است. https://cdn.icana.ir/d/019/43289.jpg بیشترین,سود,از,بحران,سوریه,را,صهیونیست,ها,می,برند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، فتح‌الله حسینی در نخستین اجلاس روسای کمیسیون های سیاست خارجی مجالس کشورهای دوست سوریه با طرح این سوال که در این سه سال جنگ سوریه چه دستاوردی برای آمریکا به جز کشتن هزاران انسان وجود داشته، خشونت‌ها را در سوریه را محکوم کرد.

نماینده مردم قصر شیرین،پل ذهاب،گیلان غرب در مجلس شورای اسلامی  ادامه داد: تنها راه خروج از بحران سوریه گفت‌وگوی سیاسی و انتخاب سرنوشت مردم سوریه به دست خودشان است.

حسینی افزود: ما آمادگی داریم در انجام این امر مهم هرگونه کمکی را به دولت سوریه داشته باشیم و اگر سوریه بپذیرد بر نظارت در انتخابات سوریه به عنوان ناظر شرکت کنیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: امیدوارم گردهمایی دوستان سوریه باعث شود که سوریه به مطالبات خود برسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet