هدر موبایل
1392/12/22 10:52:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حقیقت‌پور:

دولت پاسخ محکمی به اظهارات سخیف بان کی مون بدهد

uضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات اخیر دبیرکل سازمان ملل گفت: دولت پاسخ محکمی به اظهارات سخیف بان کی مون دهد.
دولت پاسخ محکمی به اظهارات سخیف بان کی مون بدهد uضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات اخیر دبیرکل سازمان ملل گفت: دولت پاسخ محکمی به اظهارات سخیف بان کی مون دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/59776.jpg دولت,پاسخ,محکمی,به,اظهارات,سخیف,بان,کی,مون,بدهد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم؛منصور حقیقت‌پور عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات دبیرکل سازمان ملل در رابطه با آزادی بیان در ایران و حصر سران فتنه گفت: برای شخصیت بی‌کفایت بان کی مون و سازمان ملل متأسفم، بان کی مون با این اظهارات خود میخی دیگر به تابوت سازمان ملل زد و مردم را در تشییع جنازه این سازمان شرکت داد.

وی با بیان اینکه جهان اسلام و جنبش عدم‌تعهد باید فکری به حال ترکیب، ساختار و مدیریت سازمان ملل بکند و تصمیم جدی در تغییر ساختار آن بگیرد، یادآور شد: بان کی مون با این اظهارات خود را به‌عنوان کارگزار آمریکا و رژیم صهیونیستی قرار داده است و البته به‌عنوان یک مزدور این دولت‌ها انجام وظیفه می‌کند.

حقیقت‌پور با اشاره به سکوت سازمان ملل در قبال حوادث سوریه و آفریقای مرکزی تصریح کرد: آقای بان کی مون بگوید چرا تا به حال در ارتباط با مردم سوریه و فشاری که از سوی آمریکا و غرب بر آنها وجود دارد و یا ذبح مسلمانان در آفریقای مرکزی سکوت کرده است.

وی با تأکید بر اینکه مگر حصر موسوی و کروبی برای آزادی بیان بوده است، گفت: آنها از آزادی بیان سوءاستفاده کرده‌اند و از پل آزادی عبور و آن را تخریب کرده‌اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به واکنش دولت در مقابل این اظهارات گفت: جا دارد آقای رئیس جمهور و مسئولان وزارت خارجه به دروغگویی این مجامع غربی و مدعی حقوق بشر و این سخن رهبری که به آنها اعتماد نداریم پی ببرند و پاسخ محکمی به این اظهارات سخیف بدهند./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet