پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1392/12/22 11:17:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

اظهارات دبیرکل سازمان ملل به وی دیکته می‌شود

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اظهارات دبیرکل سازمان ملل به وی دیکته می‌شود و مسئولان دیپلماسی ما نیز باید تذکرات لازم را به بان‌کی‌مون بدهند.
اظهارات دبیرکل سازمان ملل به وی دیکته می‌شود عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اظهارات دبیرکل سازمان ملل به وی دیکته می‌شود و مسئولان دیپلماسی ما نیز باید تذکرات لازم را به بان‌کی‌مون بدهند. https://cdn.icana.ir/d/019/44993.jpg اظهارات,دبیرکل,سازمان,ملل,به,وی,دیکته,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به بیانیه مداخله‌جویانه دبیرکل سازمان ملل در مورد کشورمان گفت: دبیرکل سازمان ملل تنها یک نام را یدک می‌کشد و در اصل کاره‌ای نیست و از خود اختیاری ندارد و مطالبی را که می‌گوید به وی دیکته می‌شود.

وی افزود: اگر دبیرکل سازمان ملل بخواهد به وظیفه خود عمل کند باید در مقابل جنگ‌هایی که توسط اعضای دائم شورای امنیت در سراسر جهان به راه افتاده می‌ایستاد اما می‌بینیم که چنین اختیاری ندارد و در واقع چنین اجازه‌ای را به آن نمی‌دهند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: حرفهای (بان‌کی‌مون) ارزش آنچنانی ندارد و با این گونه اظهارات خود را سبک می‌کند و حرف‌های وی خریداری ندارد.

کوثری خاطرنشان کرد: مسئولان دیپلماسی ما باید تذکرات لازم را به دبیرکل سازمان ملل به دلیل بیانیه اخیر وی بدهند تا از این پس شاهد این گونه اظهار نظرها از سوی بان‌کی‌مون نباشیم./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet