خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/12/22 13:56:56
سرویس دیگر رسانه‌ها_
منصور حقیقت پور :

سفر رییس جمهوری به عمان در توسعه روابط اقتصادی و سیاسی تاثیرگذار است

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای گفت: سفر رییس جمهوری به عمان در توسعه روابط اقتصادی و سیاسی ایران تاثیرگذار است.
سفر رییس جمهوری به عمان در توسعه روابط اقتصادی و سیاسی تاثیرگذار است نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای گفت: سفر رییس جمهوری به عمان در توسعه روابط اقتصادی و سیاسی ایران تاثیرگذار است. https://cdn.icana.ir/d/019/43352.jpg سفر,رییس,جمهوری,به,عمان,در,توسعه,روابط,اقتصادی,و,سیاسی,تاثیرگذار,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایرنا؛منصور حقیقت پور اظهار داشت: جمهوری اسلامی همواره ارتباط خوبی با کشور عمان داشته و دارد و در این راستا باید تلاش کنیم تا بستر توسعه روابط با قطر، کویت و عمان را بالا ببریم.

وی ادامه داد: هم اکنون برخی تلاش می کنند که ایران هراسی را در منطقه ترویج کنند، این گونه سفرها می تواند در خنثی کردن این موضوعات تاثیرگذار باشد.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی سفر رییس جمهوری به عمان را مثبت ارزیابی کرد و افزود:این سفر در توسعه روابط سیاسی و اقتصادی نقش موثری خواهد داشت.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار امیدواری کرد که سفر رییس جمهوری به عمان دستاوردهای خوبی به همراه داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet