هدر موبایل
1392/12/23 10:04:05
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فیاضی:

وزارت جهاد کشاورزی حمایت چندانی از کشاورزان ندارد

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی حمایت چندانی از کشاورزان ندارد گفت: وزارت جهاد کشاورزی متاسفانه بی‌رمق در این حوزه‌ها ورود می‌کند و غیرمسوولانه با موضوعات برخورد می‌کند.
وزارت جهاد کشاورزی حمایت چندانی از کشاورزان ندارد نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی حمایت چندانی از کشاورزان ندارد گفت: وزارت جهاد کشاورزی متاسفانه بی‌رمق در این حوزه‌ها ورود می‌کند و غیرمسوولانه با موضوعات برخورد می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/51919.jpg وزارت,جهاد,کشاورزی,حمایت,چندانی,از,کشاورزان,ندارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ عبدالوحید فیاضی با بیان اینکه یکی از مباحث اصلی کشور تولید داخلی است گفت: در هر جای دنیا اقتصاد و کشاورزی بخش اعظم یک کشوری که دارای آب و خاک است را تشکیل می‌دهد.

وی با بیان اینکه علیرغم اقلیم بسیار مناسب در کشور، تولید داخلی به ویژه کشاورزی مورد حمایت قرار نمی‌گیرد اظهار کرد: متاسفانه وزارت جهاد کشاورزی نیز در این حوزه بی‌رمق و غیرمسوولانه ورود می‌کند.

نماینده مردم نور و محمودآباد با بیان اینکه گزارش ارائه شده در خصوص واردات برنج بسیار نگران‌کننده است گفت: علیرغم اینکه سال زارعی جدید شروع شده اما هنوز محصول برنج‌ها در انبارها مانده و دپو شده است و مشتری ندارد و این در حالی است که برنج خارجی وارد شده و حتی در سبد کالا هم قرار گرفته است.

فیاضی در ادامه اظهار کرد: در حال حاضر می‌توانیم بگویم جهاد کشاورزی در شهرستان‌ها به اداره‌ای برای مخالفت با ساخت و ساز روستایی تبدیل شده است و ما نقش دیگری از قبیل ترویجی، آموزشی،‌ حمایتی‌، تسهیل کننده منابع برای تولید، کاتالیزور برای تولید بهتر و تامین آب و ... را نمی‌بینیم.

نماینده مردم نور در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: در حال حاضر بسیاری از زمین‌های کشاورزی در حال فروش است وزارت جهاد کشاورزی هم حمایت چندانی ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet