خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/12/23 10:38:37
سرویس سیاسی
بروجردی :

زنان ایران واقلیت‌های مذهبی پاسخ رسواکننده‌ای به دروغ‌پردازی‌های احمدشهیدمی‌دهند

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه گزارشات احمد شهید وجاهت حقوقی ندارد، گفت: زنان ایران واقلیت‌های مذهبی پاسخ کوبنده‌ای به دروغ‌پردازی‌های احمدشهید می‌دهند.
زنان ایران واقلیت‌های مذهبی پاسخ رسواکننده‌ای به دروغ‌پردازی‌های احمدشهیدمی‌دهند رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه گزارشات احمد شهید وجاهت حقوقی ندارد، گفت: زنان ایران واقلیت‌های مذهبی پاسخ کوبنده‌ای به دروغ‌پردازی‌های احمدشهید می‌دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/42723.jpg زنان,ایران,واقلیت‌های,مذهبی,پاسخ,رسواکننده‌ای,به,دروغ‌پردازی‌های,احمدشهیدمی‌دهند Icana

علاء‌الدین بروجردی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به گزارش جدید احمد شهید درباره حقوق بشر درایران، گفت: نتیجه مصاحبه احمد شهید با اپوزیسیون و ضد انقلاب خارج نشین به عنوان فردی که در امور ایران مغرضانه گزارش تهیه می‌کند، بیش از این نخواهد بود که اتهامات واهی در گزارشات خود به جمهوری اسلامی ایران وارد کند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شئورای اسلامی، با بیان اینکه اولین اصل در گزارش نویسی بی‌طرفی است، تصریح کرد: فردی که از سوی سازمان ملل برای ارائه گزارش مامور می‌شود باید با رعایت اصل بی‌طرفی با افراد مستقل صحبت و سپس گزارشی روشن ارائه کند.

‌ وی با تاکید براینکه گزارش احمد شهید مغرضانه، هدفدار و سیاسی است، ادامه داد: این گزارش فاقد هرگونه ارزش حقوقی است و پاسخ دروغ‌پردازی‌های وی را قطعا هموطنان غیر مسلمان که از آنها به عنوان اقلیت‌های مذهبی یاد می‌شود و زنان کشورمان به صورت صریح و روشن خواهند داد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، افزود: از جهانیان دعوت می‌کنیم با حضور در ایران مشاهده کنند چه میزان آزادی بیان، حقوق زنان و حقوق اقلیت های دینی در ایران رعایت می‌شود.

بروجردی، با اشاره به اظهارات اخیر دبیر کل سازمان ملل و کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و گزارش احمدشهید درباره وضعیت حقوق بشر ایران در برهه‌ زمانی نزدیک به هم، گفت: این اظهارات و ارائه گزارشات نشانگر این است که پس از تغییر فضای هسته‌ای، میدان جدیدی که غرب برای تحت فشار گذاشتن جمهوری اسلامی انتخاب کرده، میدان حقوق بشر است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، تصریح کرد: پس از پذیرفته شدن حق هسته‌ای ایران در مجامع بین المللی امروز کشورهای استکباری با نفوذ لابی‌های صهیونیست با دامن زدن به اهرم فشار نامشروعی همچون حقوق بشر سعی دارد انتقام‌گیری کنند و بازی‌های خود را ضد جمهوری اسلامی ایران ادامه دهند، که قطعا هیچ گونه تاثیری بر واقعیت‌های موجود در کشورمان نخواهد گذاشت.

احمد شهید، گزارشگر ویژه سازمان ملل، گزارش ضدایرانی خود را در ماه مارس سال 2014 منتشر کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet