هدر موبایل
1392/12/23 11:32:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم سلسله و دلفان:

اقتصاد مقاومتی با کمترین بحران تدوین شده است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصاد مقاومتی در راستای استفاده از توان داخلی و مقاومت در مقابل تحریم‎ها با کمترین بحران تدوین شده است.
اقتصاد مقاومتی با کمترین بحران تدوین شده است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصاد مقاومتی در راستای استفاده از توان داخلی و مقاومت در مقابل تحریم‎ها با کمترین بحران تدوین شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/44173.jpg اقتصاد,مقاومتی,با,کمترین,بحران,تدوین,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛حجتالله سوری بیان کرد: اقتصاد مقاومتی نیاز ضروری و اصلی کشور ماست.

وی با بیان اینکه طی این 35 سال استکبار جهانی از هر ابزاری برای خاموش کردن ملت استفاده کردهاند، اظهار کرد: انقلابی مانند ایران اسلامی با این سابقه درخشان باید به سمت اقتصاد جهادی و مقاومتی برود تا ضمن رعایت چارچوبهای جهانی و نقشی که در دنیا داریم، بتوانیم مملکت را اداره کنیم.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید به سمت اقتصاد مقاومتی برویم تا کشوری خودکفا داشته باشیم.

سوری تصریح کرد:پس از تشدید تحریمها علیه ایران سیاست اقتصاد مقاومتی در راستای استفاده از توان داخلی و مقاومت در مقابل تحریمها با کمترین بحران تدوین شد که در این سیاست باید وابستگیهای خارجی کاهش و تلاش در جهت خوداتکایی بر تولید داخلی کشور باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet