خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/12/23 12:30:15
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سلیمی:

وزارت‌خارجه مانع از مخدوش شدن استقلال کشور شود

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی خواستار واکنش قاطع وزارت امور خارجه به اظهارات دبیر کل سازمان ملل شد.
وزارت‌خارجه مانع از مخدوش شدن استقلال کشور شود نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی خواستار واکنش قاطع وزارت امور خارجه به اظهارات دبیر کل سازمان ملل شد. https://cdn.icana.ir/d/019/44067.jpg وزارت‌خارجه,,مانع,از,مخدوش,شدن,استقلال,کشور,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛ علیرضا سلیمی در واکنش به دیدار اشتون با محکوم فتنه 88، گفت: مومن از یک سوراخ چند بار گزیده نمی‌شود.

وی با اشاره به دیدار هیأت پارلمانی اروپا با نسرین ستوده و جعفر پناهی اظهار داشت: در دیدار گذشته مسئولان دولتی اعلام کردند که کار از دستشان در رفته است اما شاهد بودیم در زمان حضور اشتون در تهران هم حاشیه‌هایی به وجود آمد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین تصریح کرد: اگر مسئولان وزارت خارجه از دیدار اشتون با محکوم فتنه مطلع نبوده‌اند که از ساده‌انگاری آنهاست اما اگر از این دیدار مطلع بوده و ملاقات با هماهنگی آنها انجام شده است باید پرسید چگونه دستگاه دیپلماسی اجازه داده است کسی استقلال جمهوری اسلامی ایران را خدشه‌دار کرده و با محکوم دستگاه قضایی کشورمان دیدار کند.

سلیمی همچنین با انتقاد شدید از اظهارات بانکی‌مون دبیرکل سازمان ملل متحد پیرامون وضعیت حقوق بشر در ایران خواستار واکنش قاطع دستگاه قضا به اظهارات وی شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet