هدر موبایل
1392/12/23 14:44:58
سرویس دیگر رسانه‌ها_

اختصاص بیش از ۵۰ میلیارد ریال اعتبار به سد گرین نهاوند

نماینده مردم شهرستان نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: در بودجه ۹۳ بیش از۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای ادامه عملیات اجرایی سدگرین اختصاص داده شد.
اختصاص بیش از ۵۰ میلیارد ریال اعتبار به سد گرین نهاوند نماینده مردم شهرستان نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: در بودجه ۹۳ بیش از۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای ادامه عملیات اجرایی سدگرین اختصاص داده شد. https://cdn.icana.ir/d/019/43332.jpg اختصاص,بیش,از,۵۰,میلیارد,ریال,اعتبار,به,سد,گرین,نهاوند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم؛بهروز نعمتی نماینده معین شهرستان نهاوند در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در نهاوند اظهار کرد: تا زمان برگزاری انتخابات میان دوره‌ای و مشخص شدن نماینده شهرستان نهاوند در مجلس مشکلات  و برنامه های این شهرستان توسط نماینده معین پیگیری می شود.

وی گفت:به همین منظور با پیگیرهایی که در مجلس شورای اسلامی به‌عمل آمده است در بودجه سال 93 بیش از 50 میلیارد ریال برای ادامه عملیات اجرایی سد گرین در نظر گرفته شده و تلاش جدی برای انجام طرح  راه آهن نهاوند وغرب کشور انجام شده است .

نماینده مردم اسد آباد در مجلس شورای اسلامی  گفت :برای پیشرفت وتوسعه شهرستان نهاوند با همکاری فرماندار وسایر مسئولان 10 پروژه وطرح مهم شهرستان در زمینه های مختلف شناسایی شده  واین طرح ها هر 15 روز یکبار در مجلس شورای اسلامی ودولت مورد پیگیری قرار می گیرد.

نماینده معین  نهاوند در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد:شهرستان نهاوند با مردمانی با فرهنگ وانقلابی و ارزشی شایسته خدمت بیشتر است.

وی عنوان کرد: در بسیاری از بخش ها از جمله منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان به پیمانکاران برای نگهداری جنگل وآبیاری درختان بدهکار است به همین منظور برای طلب این وصول از وزارت جهاد کشاورزی وسایروزارت خانه ها پیگیری لازم انجام می شود.

امام جمعه نهاوند نیز درمراسم معرفی آقای نعمتی به عنوان نماینده معین شهرستان نهاوند گفت:شهرستان نهاوند در طول 35 سال گذشته از برخی مسائل سیاسی ضربه  خورده است لذا از شما نماینده معین شهرستان که تا زمان برگزاری انتخابات آینده وظیفه وکالت مردم در مجلس شورای اسلامی  را دارید انتظار است  به مسائل سیاسی وجناحی وارد نشوید.

حجت الاسلام عباسعلی مغیثی نیا بیان کرد:حالا که دولت تدبیر وامید بر سر کار آمده است و مورد وحمایت مردم رهبری ومسئولان است شما نیز به فکر رفع مشکلات اساسی مردم وپیگیر کار پروژه ها وطرح های نیمه تمام باشید.

امام جمعه نهاوند اظهار کرد:نهاوندی ها مردمی انقلابی ولایت مدار و پایبند به حفظ ارزشها هستند وبر سر مسائل اصولی وارزشی خود با هیچ کس  وارد معامله نمی شوند./
پایان پیام

 
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet