خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/12/23 14:47:23
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جعفری:

باید موانع دست و پاگیر برای تحقق اقتصاد مقاومتی برداشته شود

رئیس مجمع نمایندگان مردم خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت:باید برای تحقق اقتصاد مقاومتی ،گیرهای قانونی از پیش پای کارآفرینان برداشته شود.
باید موانع دست و پاگیر برای تحقق اقتصاد مقاومتی برداشته شود رئیس مجمع نمایندگان مردم خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت:باید برای تحقق اقتصاد مقاومتی ،گیرهای قانونی از پیش پای کارآفرینان برداشته شود. https://cdn.icana.ir/d/019/42896.jpg باید,موانع,دست,و,پاگیر,برای,تحقق,اقتصاد,مقاومتی,برداشته,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم؛قاسم جعفری اظهار کرد: امسال به نام سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذری شد اما گام اساسی برای تحقق آن برداشته نشد.
نماینده مردم بجنورد، راز و جرگلان، گرمه، جاجرم، مانه و سملقان در ملجس شورای اسلامی با بیان اینکه باید تلاش کنیم تا این تاخیر را جبران کنیم افزود: دست یافتن به موفقیت در عرصه های مختلف نیازمند دستیابی به موفقیت در عرصه اقتصادی است  ما باید به دنیا نشان دهیم که ایران اسلامی الگویی ارزنده و موفق در مردم سالاری دینی است.
وی اظهار کرد: تصویر مدینه فاضله و عدالت محوری و بهره مندی مردم در حکومت امام عصر(ع) باید در ایران برای اهل دنیا قابل لمس و دین باشد و این همان مقاوم سازی اقتصادی است.
جعفری افزود:یکی از مهم ترین ابزار ها و ملزومات دستیابی به اقتصاد مقاوم، همکاری و هم افزایی تمام مسئولان و سران کشور است.
وی تاکید کرد: قوای سه گانه و بخش خصوصی باید با به کارگیری از مهارت ها و توانمندی های داخل و فرهنگ سازی الگوی مصرف، به تحقق اقتصاد مقاومتی کمک کنند.
نماینده مردم بجنورد، راز و جرگلان، گرمه، جاجرم، مانه و سملقان در ملجس شورای اسلامی افزود: گیرهای قانونی نیز باید از پیش پای کارآفرینان برداشته شود و تا زمانی که روان سازی قانونی دست و پا گیر تولیدکنندگان و افراد کارآمد باشد نتیجه مطلوب حاصل نمی شود.

جعفری با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در باره تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: اراده مهم ترین ابزار و شرط برای تحقق اقتصاد مقاومتی و مقاوم سازی اقتصاد است و باید اراده و اهتمام در این زمینه جدی شود./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet