هدر موبایل
1392/12/24 10:11:57
سرویس سیاسی
سیدحسین نقوی‌حسینی خبر داد:

فردا؛ نشست کمیسیون امنیت ملی با وزرای خارجه و اطلاعات/ جزئیات نشست

سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با اعلام اینکه وزرای خارجه و اطلاعات فردا به مجلس می‌آیند، گفت: کمیسیون مصمم به پیگیری و حل و فصل موضوع برنامه سفر هیأت‌های خارجی است.
فردا؛ نشست کمیسیون امنیت ملی با وزرای خارجه و اطلاعات/ جزئیات نشست سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با اعلام اینکه وزرای خارجه و اطلاعات فردا به مجلس می‌آیند، گفت: کمیسیون مصمم به پیگیری و حل و فصل موضوع برنامه سفر هیأت‌های خارجی است. https://cdn.icana.ir/d/019/42817.jpg فردا؛,نشست,کمیسیون,امنیت,ملی,با,وزرای,خارجه,و,اطلاعات/,جزئیات,نشست Icana

سیدحسین نقوی‌حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، از حضور محمدجواد ظریف و سیدمحمود علوی وزرای امور خارجه و اطلاعات در نشست فردای این کمیسیون خبرداد و گفت: با توجه به رأی‌ موافق نمایندگان برای برگزاری جلسات علنی مجلس در دو نوبت کاری، نشست کمیسیون فردا یکشنبه 25 اسفند ساعت 6صبح با حضور وزرای مربوطه برگزار می‌شود.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در جلسه علنی امروز دکتر لاریجانی رئیس مجلس  مسئولیت پیگیری و تشکیل جلسه با وزرای خارجه و اطلاعات را برای تعیین و تکلیف نهایی روند سفر و دیدارهای هیأت‌های خارجی را بر عهده کمیسیون امنیت‌‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس گذاشت، بنابراین کمیسیون مصمم به پیگیری و حل و فصل موضوع است.

اشتون مسئول سیاست خارجی و امنیتی اتحادیه اروپا در جریان سفر خود به تهران با تعدادی از حامیان به‌اصطلاح "حقوق زنان" و از جمله یکی از محکومان فتنه دیدار داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet