خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/12/24 12:20:39
سرویس صحن
اسفنانی در تذکر شفاهی:

بدهی پیمانکاران راهسازی پرداخت شود

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: احداث جاده اصفهان خوزستان از سال ۶۲ آغاز شده، اما پس از گذشت ۳۰ سال هنوز تکمیل نشده است، از این‌رو از وزیر راه و شهرسازی می‌خواهم بدهی پیمانکاران را پرداخت کند تا در ساخت این جاده تسریع شود.
بدهی پیمانکاران راهسازی پرداخت شود سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: احداث جاده اصفهان خوزستان از سال 62 آغاز شده، اما پس از گذشت 30 سال هنوز تکمیل نشده است، از این‌رو از وزیر راه و شهرسازی می‌خواهم بدهی پیمانکاران را پرداخت کند تا در ساخت این جاده تسریع شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43231.jpg بدهی,پیمانکاران,راهسازی,پرداخت,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدعلی اسفنانی در نشست علنی امروز (شنبه 24 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی از وزیر نیرو خواست تا نسبت به آبرسانی به 53 مزرعه حوزه انتخابیه‌اش اقدام کند.

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ در جریان انتقال از فریدونشهر در قالب تونل چشمه لنگان 53 مزرعه دچار خشکی آب شدند و آب‌های سطحی آنجا به طور کامل از بین رفت. طبق توافق قرار شد 450 لیتر آب در ثانیه به صاحبان این 53 مزرعه داده شود که متاسفانه علی‌رغم گذشت سال‌ها هنوز این کار انجام نشده است.

وی با اشاره به نزدیک شدن فصل کشت از دولت خواست تا مشکل کشاورزان این حوزه را حل کند و آبرسانی از طریق سد در روستای نهضت‌آباد را عملیاتی کند.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در تذکری به وزیر راه و شهرسازی گفت: احداث جاده اصفهان خوزستان از سال 62 آغاز شده، اما پس از گذشت 30 سال هنوز تکمیل نشده است، از این‌رو از وزیر راه و شهرسازی می‌خواهم بدهی پیمانکاران را پرداخت کند تا در ساخت این جاده تسریع شود.

اسفنانی همچنین از وزیر راه و شهرسازی خواست تا در ساخت خط آهن اصفهان – ازنا تسریع کند چرا که این خط توانایی حمل 10 میلیون تن بار در سال را دارد.

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر و چادگان در مجلس در ادامه با اشاره به کوهستانی بودن و شیب زیاد مناطقی که پروژه‌های مسکن مهر در حوزه انتخابیه‌اش اجرا شده است، گفت: کوهستانی بودن هزینه زیادی به مردم تحمیل کرده از این‌رو از دولت توقع داریم بخشی از هزینه ساخت مسکن مهر را به مردم پرداخت کند.

وی همچنین در تذکری به رئیس جمهور گفت: متاسفانه در سال‌های قبل استانداری‌ها آزمون استخدامی برگزار کرده‌اند و تعدادی را به‌عنوان قبولی اعلام کردند اما تاکنون آنها را به کار نگرفته‌اند. با توجه به نرخ بیکاری 28 درصد در استان اصفهان از دولت می‌خواهیم تکلیف قبول‌شدگان در آزمون استانداری را مشخص کند.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس همچنین نسبت به عدم پرداخت سرانه دانش‌آموزی در برخی از مناطق محروم انتقاد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet