هدر موبایل
1392/12/24 12:29:04
سرویس صحن
قادر مرزی در تذکر شفاهی:

دولت در جهت حفظ اعتماد مردم تلاش کند

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با انتقاد از آمار بالای بیکاران در استان کردستان گفت: دولت باید به وعده های خود برای کاهش بیکاری استان تلاش کند تا اعتماد مردم به دولت حفظ شود.
دولت در جهت حفظ اعتماد مردم تلاش کند سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با انتقاد از آمار بالای بیکاران در استان کردستان گفت: دولت باید به وعده های خود برای کاهش بیکاری استان تلاش کند تا اعتماد مردم به دولت حفظ شود. https://cdn.icana.ir/d/019/44122.jpg دولت,در,جهت,حفظ,اعتماد,مردم,تلاش,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حامد قادر مرزی در نشست علنی امروز شنبه 24 اسفند مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر اقتصاد گفت: وضعیت نامناسبت کار بانکها در استان کردستان در اهدای وام و تسهیلات به متقاضیان با بروکراسی و بروبیای اقتصادی همراه شده که از وزیر اقتصاد و دارایی می‌خواهیم هر چه سریعتر به این مشکل رسیدگی کند.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امید است دولت تدبیر و امید تدابیر مناسبی در اجرای فاز دوم هدفمندی اتخاذ کند که در پی آن ساکنان تمامی روستاهای کشورهمچنان از گرفتن یارانه برخوردار باشند.

وی ضمن تشکر از حسن تدبیر دولت یازدهم در اصلاحات مدیریتی استان کردستان از استانداران و هیات وزیران خواست که در انتخاب مدیران کل استانی تعهد، شایستگی، اخلاق مداری، تجربه ، تخصص و بودمی بودن را معیار انتخاب قرار دهند.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: رئیس جمهور باید طبق وعده های انتخاباتی خود به کاهش آمار بیکاری در استان کردستان بپردازد تا اعتماد مردم به دولت همچنان حفظ شود./

پایان پیام

/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet