هدر موبایل
1392/12/24 12:17:03
سرویس اقتصادی
امامی در گفت و گو با خانه ملت:

نهایی شدن فرمول قیمت‌گذاری خودرو تا چهارشنبه/ خودرو فعلا گران نمی‌شود

عضو ناظر مجلس در شورای رقابت از نهایی شدن قیمت گذاری خودرو تا چهارشنبه هفته جاری خبر داد و گفت: با توجه به جلساتی که درباره تهیه دستورالعمل قیمت گذاری خودرو در حال انجام است شاهد افزایش قیمت خودرو در سال ۹۳ نخواهیم بود.
نهایی شدن فرمول قیمت‌گذاری خودرو تا چهارشنبه/ خودرو فعلا گران نمی‌شود عضو ناظر مجلس در شورای رقابت از نهایی شدن قیمت گذاری خودرو تا چهارشنبه هفته جاری خبر داد و گفت: با توجه به جلساتی که درباره تهیه دستورالعمل قیمت گذاری خودرو در حال انجام است شاهد افزایش قیمت خودرو در سال 93 نخواهیم بود. https://cdn.icana.ir/d/019/52719.jpg نهایی,شدن,فرمول,قیمت‌گذاری,خودرو,تا,چهارشنبه/,خودرو,فعلا,گران,نمی‌شود Icana

عیسی امامی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خانه ملت، با اشاره به جلسه روز چهارشنبه هفته گذشته شورای رقابت رقابت گفت: در این جلسه درباره فرمول جدید قیمت گذاری خودرو برای سال 93 اظهار نظر شد و پیشنهاداتی که در این زمینه بود مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیشنهادات ارائه شده به منظور چکش کاری در فرایند بررسی در شورای رقابت قرار گرفته است، افزود: نظر اعضا درباره دستورالعمل قیمت گذاری خودرو مطرح شد تا بر این اساس کارشناسان مرکز ملی رقابت سناریوهای مختلف را تدوین و برای بررسی در اختیار شورای رقابت قرار دهند.

امامی گفت: با توجه به جلساتی که درباره تهیه دستورالعمل قیمت گذاری خودرو در حال انجام است فعلا شاهد افزایش قیمت خودرو نخواهیم بود.

این نماینده مردم در مجلس نهم درباره زمان نهایی شدن دستورالعمل قیمت گذاری خودرو برای سال 93 گفت: باید یک جلسه فوق العاده تشکیل شود تا این دستورالعمل نهایی شود.

وی اظهار امیدواری کرد که دستورالعمل قیمت گذاری خودرو قائدتا تا روز چهارشنبه هفته جاری باید نهایی شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم با اشاره به شاخص های مورد نظر برای تهیه دستورالعمل قیمت گذاری خودرو افزود:  درباره نرخ تورم بخشی، کیفیت خودرو و سایر موارد پیشنهاداتی مطرح شد تا بحث هایی که برای قیمت گذاری خودرو در سال جاری وجود داشت برطرف شود.

عضو ناظر مجلس در شورای رقابت همچنین به خانه ملت گفت: اگر دستورالعملی که در حال حاضر در دستور کار شورای رقابت است نهایی شود خودروسازان دیگر نمی توانند نسبت به تعیین قیمت خودرو اقدام کنند، بلکه این شورا علاوه بر تهیه فرمول قیمت گذاری، وظیفه تعیین قیمت بر اساس فرمول را بر عهده می گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet