هدر موبایل
1392/12/24 13:22:04
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جوکار:

متاسفانه نمی‌دانیم درآمد معادن استان یزد کجا هزینه می‌شود

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد گفت: اینکه عده‌ای از معادن استان یزد بهره‌برداری کنند و یک سری دخمه‌های خشک و بی روح جای بگذارند چه ارزشی برای استان دارد، متأسفانه در قبال استفاده از این معادن فضای سبزی ایجاد نکرده و هیچ سودی برای استان قائل نمی‌شوند که این موضوع قابل قبول نیست.
متاسفانه نمی‌دانیم درآمد معادن استان یزد کجا هزینه می‌شود رئیس مجمع نمایندگان استان یزد گفت: اینکه عده‌ای از معادن استان یزد بهره‌برداری کنند و یک سری دخمه‌های خشک و بی روح جای بگذارند چه ارزشی برای استان دارد، متأسفانه در قبال استفاده از این معادن فضای سبزی ایجاد نکرده و هیچ سودی برای استان قائل نمی‌شوند که این موضوع قابل قبول نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/62311.jpg متاسفانه,نمی‌دانیم,درآمد,معادن,استان,یزد,کجا,هزینه,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛محمدصالح جوکار نماینده یزد درمجلس از نحوه هزینه درآمد معادن استان یزد انتقاد کرد و گفت: متأسفانه نمی‌دانیم درآمدهای معادن استان یزد کجا هزینه می‌شود!

وی افزود: در بحث تحقیق و تفحص از صنعت فولاد که مطرح است این موضوع را بررسی خواهیم کرد که درآمدهای معادن استان یزد کجا هزینه می‌شود.

جوکار تاکید کرد: اینکه عده‌ای از معادن استان یزد بهره‌برداری کنند و یک سری دخمه‌های خشک و بی روح جای بگذارند چه ارزشی برای استان دارد، متأسفانه در قبال استفاده از این معادن فضای سبزی ایجاد نکرده و هیچ سودی برای استان قائل نمی‌شوند که این موضوع قابل قبول نیست.

نماینده مردم یزد در مجلس خاطرنشان کرد: هر چند معادن استان به بخش خصوصی واگذار شده ولی بخش نظارت بر نحوه عملکرد آنها مشکل دارد./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet