هدر موبایل
1392/12/24 14:24:47
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بخشایش اردستانی:

سلسه اقدامات جدید غرب بهانه‌ای برای حفظ تحریم‌‌ها علیه ایران است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تحرکات ضد ایرانی غرب مقدمه‌ای برای ادامه تحریم‌هاست و دولت باید در این زمینه هوشیاری داشته باشد.
سلسه اقدامات جدید غرب بهانه‌ای برای حفظ تحریم‌‌ها علیه ایران است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تحرکات ضد ایرانی غرب مقدمه‌ای برای ادامه تحریم‌هاست و دولت باید در این زمینه هوشیاری داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/59585.jpg سلسه,اقدامات,جدید,غرب,بهانه‌ای,برای,حفظ,تحریم‌‌ها,علیه,ایران,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم؛احمد بخشایش عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به گزارش ضدایرانی احمد شهید، گفت: او مامور آمریکاست و باید وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهد.

وی افزود: به نظر می‌رسد با تحرکات جدید استکبار که با سفرهیئت پارلمانی اروپا به ایران آغاز و با بیانیه اخیر بان کی مون ادامه یافت و شب گذشته هم احمد شهید گزارش خود در این زمینه را ارائه داد، آنها می‌خواهند تحریم‌های جدید  را علیه ایران، این بار در زمینه حقوق بشر اعمال کنند غافل از اینکه ملت ایران به نقشه‌های شوم آنها پی برده‌اند و تسلیم زیاده‌خواهی‌های آنها نخواهند شد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه غرب پس از آنکه حسن اعتماد ایران را در مذاکرات هسته‌ای دید به دنبال بهانه جدیدی برای حفظ تحریم‌های غیرانسانی علیه جمهوری اسلامی ایران است، گفت: تحرکات ضد ایرانی غرب مقدمه‌ای برای ادامه تحریم‌هاست و دولت باید دراین زمینه هوشیاری داشته باشد.

بخشایش خاطرنشان کرد: احمد شهید خود به خوبی می‌داند که اطلاعاتش را از یک عده نادان و مغرض نظام بدست آورده و ناقص است و هیچ ضمانت اجرایی برای آن وجود ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet