خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/12/24 15:11:07
سرویس اجتماعی
اسداللهی مطرح کرد:

وضعیت نامطلوب درمانی بیمه‌شدگان تامین اجتماعی محور سوال از وزیر کار

نماینده مردم تربت‌جام، تایباد و باخرز در مجلس، درباره علت سوال از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: وضعیت نامطلوب درمانی بیمه‌شدگان تامین اجتماعی مشکلات زیادی را برای مردم استان خراسان رضوی پدید آورده به همین سبب وزیر مربوطه باید نسبت به این معضلات پاسخگو باشد.
وضعیت نامطلوب درمانی بیمه‌شدگان تامین اجتماعی محور سوال از وزیر کار نماینده مردم تربت‌جام، تایباد و باخرز در مجلس، درباره علت سوال از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: وضعیت نامطلوب درمانی بیمه‌شدگان تامین اجتماعی مشکلات زیادی را برای مردم استان خراسان رضوی پدید آورده به همین سبب وزیر مربوطه باید نسبت به این معضلات پاسخگو باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/43042.jpg وضعیت,نامطلوب,درمانی,بیمه‌شدگان,تامین,اجتماعی,محور,سوال,از,وزیر,کار Icana

غلامرضا اسداللهی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت،‌ با یادآوری سوال خود از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه روز سه‌شنبه(27 اسفند) کمیسیون اجتماعی مجلس، افزود:‌ متاسفانه وضعیت درمانی بیمه‌شدگان تامین اجتماعی بسیار نامطلوب است به همین جهت ربیعی باید نسبت به این امر پاسخگو باشد.

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی‌، ادامه داد: با وجود آنکه بیش از 80 هزار نفر از مردم این شهرستان‌ها از بیمه‌شدگان تامین اجتماعی هستند اما متاسفانه سطح دریافت خدماتشان بسیار پایین است که همین امر معضلات زیادی را برای مردم منطقه به وجود آورده است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، گفت: با وجود آنکه بعد از پیگیری‌های زیاد از رئیس سازمان تامین اجتماعی درخواست کردیم تا به این معضلات رسیدگی کند اما همچنان شاهد تحقق نیافتن وعده‌های این سازمان در جهت بهبود معضلات درمانی شهرستان‌های مذکور هستیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet