هدر موبایل
1393/01/01 10:16:38
سرویس اجتماعی
عباسی مطرح کرد:

گام مثبت دولت و مجلس در افزایش 66 درصدی سهم بیمه در بودجه 93/سال 93 سال خوش بیمه‌ای برای مردم باشد

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با انتقاد از اجرایی نشدن تجمیع بیمه‌ها در سال گذشته، گفت: امید است با افزایش ۶۶ درصدی سهم بیمه در بودجه ۹۳ شاهد یکسان سازی بیمه‌ها، بیمه تمامی اقشار جامعه و کاهش پرداخت از جیب مردم باشیم.
گام مثبت دولت و مجلس در افزایش 66 درصدی سهم بیمه در بودجه 93/سال 93 سال خوش بیمه‌ای برای مردم باشد عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با انتقاد از اجرایی نشدن تجمیع بیمه‌ها در سال گذشته، گفت: امید است با افزایش 66 درصدی سهم بیمه در بودجه 93 شاهد یکسان سازی بیمه‌ها، بیمه تمامی اقشار جامعه و کاهش پرداخت از جیب مردم باشیم. https://cdn.icana.ir/d/019/43264.jpg گام,مثبت,دولت,و,مجلس,در,افزایش,66,درصدی,سهم,بیمه,در,بودجه,93/سال,93,سال,خوش,بیمه‌ای,برای,مردم,باشد Icana

سلیمان عباسی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت،‌ درباره اقدامات صورت گرفته برای تجمیع بیمه‌ها در سال گذشته، افزود: متاسفانه با وجود تاکیدات موجود تلاش‌ها برای تجمیع بیمه‌ها در سال 92 بی‌نتیجه باقی ماند این در حالی است که بسیاری از افراد جامعه از خدمات بیمه‌ای محرومند.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری افزایش 66 درصدی سهم بیمه در بودجه 93، ادامه داد: با افزایش 66 درصدی سهم بیمه در بودجه 93 انتظار آن است در سال جاری تحولی عظیم در پوشش بیمه‌ای همه آحاد جامعه رخ دهد.

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ تصریح کرد: به طور حتم با افزایش اعتبارات سهم بیمه باید سازوکاری در جهت پیشگیری، کنترل بیماری‌ها، درمان بیماران، تجهیزات پزشکی و رفع نیازهای حوزه بهداشت و درمان به‌ ویژه در بحث آموزش پزشکی ایجاد شود.

وی، یادآور شد: اکنون از مسئولان بیمه انتظار داریم تا اعتبارات اختصاص یافته را حیف ومیل نکنند و با اجرای اصل 29 قانون اساسی پوشش همگانی بیمه‌ای آحاد مختلف جامعه را مدنظر قرار دهند تا محرومان از خدمات بیمه‌ای تحت پوشش بیمه قرار گیرند.

عباسی با تاکید بر اینکه مسئولان بیمه باید در راستای افزایش اعتبارات خود مطالبات بیمارستان‌ها و وزارت بهداشت را پرداخت کنند، افزود: امروزه دانشگاه‌های علوم پزشکی با کمبود منابع مواجه هستند و همین امر برای دانشگاه ها مشکلاتی را جهت ارایه خدمات، خرید دارو و تجهیزات ایجاد می‌کند.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس نهم،‌ با تاکید بر اینکه بیمه‌ها باید داروهای گران قیمت را تحت پوشش خود قرار دهند،‌ یادآور شد: برخی از بیماران مجبور هستند تا آخرعمر داروهای گران‌قیمتی را مصرف کنند بنابراین اگر این داروها تحت پوشش بیمه قرار گیرند هزینه پرداختی از جیب مردم نیز کاهش می‌یابد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، با اظهار امیدواری مبنی بر اینکه سال جاری باید تکلیف بیمه طلایی و بیمه تکمیلی نیز مشخص شود، گفت: یکسان‌سازی بیمه‌ها، دریافت از بیمه‌شدگان و ارائه خدمات یکسان نیز می‌تواند رضایتمندی خوبی را در حوزه بیمه ایجاد کند تا از سرگرانی مردم نیز جلوگیری شود./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet