هدر موبایل
1392/12/24 15:21:39
سرویس صحن
بیرانوند در اخطار قانون اساسی:

وقت بیشتری برای تذکر به نمایندگان داده شود

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه مجلس باید به گونه ای اداره شود که زمان برای انجام بحث‌ها در خصوص مباحث مهم کشور داشته باشد، گفت: متاسفانه بحث‌های مهم کشور در مجلس به صورت تذکر و اخطار در پایان زمان مجلس مطرح می‌شود.
وقت بیشتری برای تذکر به نمایندگان داده شود عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه مجلس باید به گونه ای اداره شود که زمان برای انجام بحث‌ها در خصوص مباحث مهم کشور داشته باشد، گفت: متاسفانه بحث‌های مهم کشور در مجلس به صورت تذکر و اخطار در پایان زمان مجلس مطرح می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/42914.jpg وقت,بیشتری,برای,تذکر,به,نمایندگان,داده,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بهرام بیرانوند در نشست علنی عصر روز شنبه 24 اسفندماه مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی با استناد به اصل هشتم قانون اساسی مبنی بر امر به معروف گفت: از آنجا که امر به معروف وظیفه همگانی است سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که هیات رئیسه رویه‌ای را برای ایجاد نظم در خصوص بررسی طرح‌ها و لوایح در پیش گرفته که امکان نقد شرایط با توجه به کمبود وقت دیگر وجود ندارد.این کار برای بررسی‌ها خوب است اما مجلس را از کارایی لازم برخوردار نمی‌کند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اینکه ما فقط می‌توانیم در تذکرات آخر وقت راجب مسائل مهم کشور صحبت کنیم خوب نیست.

وی افزود: باید وقت به گونه‌ای تنظیم شود که نمایندگان بتوانند وظیفه خود را به درستی انجام دهند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه تکرار رفتار اتحادیه اروپا در دیدار با فتنه گران نیازمند نقد و بررسی از سوی نمایندگان به عنوان بخشی از نخبگان کشور است تصریح کرد: متاسفانه نبود وقت حق اظهار نظر در مواقع مهم و مواضع حساسی را از نمایندگان گرفته است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس یادآور شد: مجلس باید با تعیین و تنظیم وقت ، زمانی را برای نقد شرایط در اختیار نمایندگان قرار دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet