هدر موبایل
1392/12/24 15:33:19
سرویس صحن
قاسم جعفری در تذکری شفاهی؛

دستگاه دیپلماسی با زیرکی وارد عمل شود / می‌خواهند ما را در جبهه های مختلف مشغول کنند

عضو کمیسسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: دستگاه دیپلماسی باید بداند که غربی ها تصمیم دارند در جبهه های مختلفی ما را مشغول کنند از این رو باید با زیرکی و کیاست مومنانه وارد میدان شوند و مجلس هم قطعا در این راستا حمایت می‌کند.
دستگاه دیپلماسی با زیرکی وارد عمل شود / می‌خواهند ما را در جبهه های مختلف مشغول کنند عضو کمیسسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: دستگاه دیپلماسی باید بداند که غربی ها تصمیم دارند در جبهه های مختلفی ما را مشغول کنند از این رو باید با زیرکی و کیاست مومنانه وارد میدان شوند و مجلس هم قطعا در این راستا حمایت می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/42896.jpg دستگاه,دیپلماسی,با,زیرکی,وارد,عمل,شود,/,می‌خواهند,ما,را,در,جبهه,های,مختلف,مشغول,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت قاسم جعفری در نشست علنی عصر امروز شنبه 24 اسفندماه مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با تاکید بر اینکه امروز این زبان نرم دیپلماسی چه نتیجه ای داده است گفت: یکی از مسائل جدی که باید به تیم مذاکره کننده و وزارت خارجه متذکر شد این است که اگر ما دولت دهم را مدام ملامت می‌کردیم که موضع گیری آنها باعث شده علیه ما قطع نامه های مختلف صادر کنند امروز این زبان نرم چه نتیجه ای داده است؟

نماینده مردم بجنورد، مانه وسملقان در مجلس شورای اسلامی افزود: حافظه ما خیلی یاری نمی‌کند که در حد دبیرکل وارد میدان شده باشند و دبیرکل از این خوش رفتاری و زبان نرم دستگاه دیپلماسی و وزارت خارجه سوء استفاده کند و در امور داخلی ما چنان دخالت کند همان گونه که خود شما هم اعلام کردید حمایت از قاچاقچیان را به عنوان حقوق بشردر مقابل ضد حقوق بشر حرکت کردن ملت ایران قلمداد بکنند.

وی افزود: دستگاه دیپلماسی باید بداند که امروز تصمیم دارند در جبهه های مختلفی ما را مشغول کنند از این رو باید با زیرکی و کیاست مومنانه وارد میدان شوند و مجلس هم قطعا در این راستا حمایت می‌کند.

قاسم جعفری در ادامه با اشاره به اصل 8 قانون اساسی که به امرمعروف و نهی از منکر اذعان دارد افزود: امروز امر به معروف و نهی از منکر کردن دولت مردان مصداق بارز این قضیه در ابعاد مختلف است از جمله ابعاد فرهنگی چرا که پس از اعلام دغدغه های جدی رهبری و خبرگان رهبری در حوزه فرهنگ گرچه وزیر ارشاد اعلام کرد در جهت این دغدغه ها حرکت می‌کنیم اما رئیس جمهورگفتند ما متولی فرهنگ به تمام معنا نیستیم بلکه گروههای مختلف دیگری هم هستند.

نماینده مردم بجنورد ،مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی افزود: این نوع پاسخگویی و خلع مسئولیت کردن از وزارت ارشاد از ساحت رئیس جمهور پذیرفتنی نیست و ایشان همان طور که بارها به صراحت مطرح کرده بودند باید می‌گفتند به شدت پیگیری می کنیم اما نهادهای دیگری هم هستند که باید کمک کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet