هدر موبایل
1393/01/22 14:33:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
میرگلوبیات:

انصراف از یارانه نقدی توسعه بخش سلامت و درمان را به همراه دارد

نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: انصراف از دریافت یارانه نقدی در مرحله دوم از سوی افراد متمکن، رشد و توسعه بخش سلامت و درمان را به همراه دارد.
انصراف از یارانه نقدی توسعه بخش سلامت و درمان را به همراه دارد نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: انصراف از دریافت یارانه نقدی در مرحله دوم از سوی افراد متمکن، رشد و توسعه بخش سلامت و درمان را به همراه دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/51793.jpg انصراف,از,یارانه,نقدی,توسعه,بخش,سلامت,و,درمان,را,به,همراه,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایرنا؛شهلا میرگلوبیات افزود: آزاد سازی بخشی از منابع حاصل از دریافت نکردن یارانه نقدی صرف امور زیر ساختی و عمرانی خواهد شد.

وی با اشاره به این که قانون هدفمند کردن یارانه ها در فاز نخست به درستی اجرا نشد، اظهار کرد: کمک به تولید و اشتغالزایی از مهم ترین اهداف اجرای این قانون بود که محقق نشد.

وی بیان کرد:براساس برنامه ریزی های انجام شده، دولت بر آن است تا با انصراف برخی از افراد وضعیت سلامت و تولید را بهبود بخشد.

میرگلوبیات درخصوص افزایش قیمت حامل های انرژی افزود: مردم با این افزایش در مصرف منابع انرژی صرفه جویی خواهند کرد.

وی اظهار کرد:اجرای فاز دوم قانون هدفمندی یارانه ها نیازمند تعامل مردم، دولت و مجلس شورای اسلامی است زیرا در سایه همدلی و وحدت نتیجه مطلوب حاصل خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet