هدر موبایل
1387/12/07 16:11:00
سرویس بین الملل

تاکید روسای مجالس ایران و بحرین بر گسترش مناسبات

"احمد الظهرانی" رئیس مجلس نمایندگان بحرین ظهر امروز چهارشنبه در تماسی تلفنی با رئیس مجلس شورای اسلامی بر گسترش و تقویت مناسبات برادرانه دو کشور در همه زمینه‌ها تاکید کرد.

به گزارش خانه ملت، "علی لاریجانی" در این گفتگوی تلفنی با اشاره به پیوندها و علایق دیرین دو ملت گفت: جمهوری اسلامی ایران برای گسترش همه جانبه مناسبات برادرانه با پادشاهی بحرین اهمیت بسیاری قایل است.

وی تصریح کرد: دو کشور از قابلیت‌ها و امکانات فراوانی برای توسعه و تحکیم مناسبات دوستانه و همکاری‌های مشترک برخوردارند که باید در راستای منافع دو ملت از آنها بهره گیرند.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: حفظ و صیانت از روابط دوستانه دو کشور اهمیت ویژه‌ای دارد و نباید اجازه داد بخاطر برخی سوء تفاهمات کوچک در آن خللی ایجاد شود.

الظهرانی رئیس مجلس نمایندگان بحرین نیز در این گفتگوی تلفنی با قدردانی از تلاش‌های آقای لاریجانی برای تقویت و تحکیم مناسبات برادرانه دو کشور گفت: روابط دو کشور مناسباتی خوب و رو به رشد است که به نفع دو ملت توسعه و گسترش خواهد یافت.

وی تقویت و گسترش روابط برادرانه با جمهوری اسلامی ایران را برای کشورش بسیار با اهمیت دانست و افزود: سوء تفاهمات اخیر هیچ خللی در روند رو به رشد مناسبات دوستانه دو کشور ایجاد نخواهد کرد.

رئیس مجلس نمایندگان بحرین با قدردانی از نقش مثبت جمهوری اسلامی ایران در حل و فصل مسایل منطقه‌ای بویژه دفاع از آرمان ملت فلسطین تاکید کرد در کنفرانس بین المللی حمایت از مردم فلسطین در تهران شرکت خواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet