هدر اصلی
1393/02/03 09:52:16
سرویس اقتصادی
واعظی در گفت و گوی اختصاصی با خانه ملت اعلام کرد:

جزئیات تعرفه تلفن ثابت و همراه/ تعرفه تماس درون استانی 3 تومان و بین استانی 30 تومان در دقیقه

وزیر ارتباطات و فناروی اطلاعات از تغییر تعرفه تلفن ثابت خبر داد و گفت: تمامی تماس های برقراری در سطح یک استان بر مبنای همان تعرفه درون شهری با نرخ در هر دقیقه ۳ تومان و تعرفه تماس بین استانی بدون در نظر گرفتن فاصله ۳۰ تومان است که این طرح به زودی اجرا می شود.
جزئیات تعرفه تلفن ثابت و همراه/ تعرفه تماس درون استانی 3 تومان و بین استانی 30 تومان در دقیقه وزیر ارتباطات و فناروی اطلاعات از تغییر تعرفه تلفن ثابت خبر داد و گفت: تمامی تماس های برقراری در سطح یک استان بر مبنای همان تعرفه درون شهری با نرخ در هر دقیقه 3 تومان و تعرفه تماس بین استانی بدون در نظر گرفتن فاصله 30 تومان است که این طرح به زودی اجرا می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/67037.jpg جزئیات,تعرفه,تلفن,ثابت,و,همراه/,تعرفه,تماس,درون,استانی,3,تومان,و,بین,استانی,30,تومان,در,دقیقه Icana

محمود واعظی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با تشریح آخرین وضعیت تغییر تعرفه تلفن ثابت و همراه، گفت: بعد از سال ها تعیین تعرفه تلفن از حالت پالس به دقیقه تبدیل شد و از این به بعد تعرفه تلفن ثابت بر اساس دقیقه محاسبه می شود.

هزینه تماس بین استانی یکسان شد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با یادآوری نرخ های جدید تلفن ثابت گفت: در طرح جدید فقط دو تعرفه برای تلفن ثابت داریم؛ بدین معنا که تمامی تماس های برقراری در سطح یک استان بر مبنای همان تعرفه درون شهری با نرخ در هر دقیقه 3 تومان در نظر گرفته می شود.

واعظی افزود: کار دیگری که در این راستا انجام شد این است که تعرفه بین استان ها مانند گذشته که به تناسب فاصله بین هر استان متغیر بود نیست و در تعرفه جدید نرخ برقراری تماس بین استانی بدون در نظر گرفتن فاصله بین دو استان ثابت است که این نرخ نیز 30 تومان در هر دقیقه تعیین شد.

حذف هزینه جابه‌جایی تلفن همراه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه هزینه های تلفن ثابت افزایش نیافته بلکه روش محاسبه تغییر کرده است، گفت: بر اساس طرح جدید مشخصا مردم می دانند تعرفه تماس های داخل یک استان 3 تومان و تعرفه تماس بین استانی بدون در نظر گرفتن فاصله 30 تومان است که این طرح به زودی اجرا می شود.

وی درباره تعرفه تماس با تلفن همراه نیز گفت: در ارتباط با تلفن همراه نیز تعرفه تمامی تماس ها یکسان شد و هزینه جابه‌جایی حذف می شود.

افزایش پهنای باند اینترنت به یک ترابایت تا پایان امسال

وزیر ارتباطات و فناروری اطلاعات در بخش دیگری از اظهارات درباره برنامه های این وزارت خانه برای افزایش پهنای باند اینترنت گفت: در این راستا بخشی از پهنای باند تا آخر امسال اضافه و در سال آینده نیز تکمیل می شود به طوری که تا پایان سال پهنای باند اینترنت به یک ترابایت می رسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet