هدر موبایل
1387/12/11 11:27:00
سرویس سیاسی
در گفتگو تلفنی با رییس مجلس مشورتی عربستان صورت گرفت

تاکید لاریجانی بر ظرفیت‌ بالای مجالس کشورهای اسلامی در احقاق حقوق مردم فلسطین

رییس مجلس شورای اسلامی بر ظرفیت‌های بالای مجالس کشورهای اسلامی در دفاع از آرمان فلسطین و و احقاق حقوق مردم مظلوم این سرزمین تاکید کرد.

"علی لاریجانی" شب گذشته در گفتگوی تلفنی با "عبدالله بن ابراهیم آل شیخ" رییس جدید مجلس مشورتی عربستان  سعودی، انتخاب وی به ریاست مجلس این کشور را تبریک گفت.

وی در ادامه به شرایط جاری جهان اسلام بویژه اوضاع دردناک مردم در غزه  اشاره کرد و گفت: حل مشکلات مردم غزه و دفاع از حقوق مردم مظلوم فلسطین نیاز به همکاری و هماهنگی کشورهای مسلمان دارد.

لاریجانی در این زمینه نقش دو کشور ایران و عربستان سعودی را مهم ارزیابی کرد.

رییس مجلس شورای اسلامی همچنین با تاکید بر ظرفیت‌های بالای مجالس کشورهای اسلامی در دفاع از آرمان فلسطین و و احقاق حقوق مردم مظلوم این سرزمین، از "عبدا... بن ابراهیم آل شیخ" رییس مجلس مشورتی عربستان سعودی برای حضور در این کنفرانس دعوت به عمل آورد.

رییس مجلس مشورتی عربستان سعودی نیز در این گفتگوی تلفنی با تقدیر از تلاش‌های جمهوری اسلامی ایران در حمایت از حقوق مردم فلسطین ابراز اطمینان کرد این تلاش ها به نفع جهان اسلام و بویژه مردم مظلوم فلسطین خواهد بود. وی ضمن قدردانی از دعوت رییس مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد در این کنفرانس شرکت کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet