هدر موبایل
1393/02/28 10:15:00
سرویس اقتصادی
حیدری طیب:

ضرورت استفاده از فرصت‌های تجاری – اقتصادی مرز کرمانشاه با عراق /نابه سامانی مبادلات مرزی استان کرمانشاه خلاف منافع ملی است

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس،با بیان اینکه نابه سامانی مبادلات مرزی استان کرمانشاه خلاف منافع ملی است،گفت:مجموع مبادلات صورت گرفته از مرز کرمانشاه با کشور عراق،ده برابر کل مبادلات ایران با آمریکای لاتین است اما متأسفانه هنوز برخی از مسؤلان این واقعیت را باور ندارند.
ضرورت استفاده از فرصت‌های تجاری – اقتصادی مرز کرمانشاه با عراق /نابه سامانی مبادلات مرزی استان کرمانشاه خلاف منافع ملی است نماینده مردم کرمانشاه در مجلس،با بیان اینکه نابه سامانی مبادلات مرزی استان کرمانشاه خلاف منافع ملی است،گفت:مجموع مبادلات صورت گرفته از مرز کرمانشاه با کشور عراق،ده برابر کل مبادلات ایران با آمریکای لاتین است اما متأسفانه هنوز برخی از مسؤلان این واقعیت را باور ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/48097.jpg ضرورت,استفاده,از,فرصت‌های,تجاری,–,اقتصادی,مرز,کرمانشاه,با,عراق,/نابه,سامانی,مبادلات,مرزی,استان,کرمانشاه,خلاف,منافع,ملی,است Icana

سیدسعیدحیدری طیب درگفت و گو با خبرنگارحوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت،درخصوص مشکلات استان کرمانشاه،گفت:نابه سامانی مبادلات مرزی استان کرمانشاه خلاف منافع ملی است و مسؤلان باید هرچه سریعتر به وظیفه خود در این حوزه عمل کنند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: این نا به سامانی‌ها باعث شده است که هنوز بسیاری از ظرفیت‌های این مرز دارای اهمیت ژئوپولتیک فعال شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم،اظهارداشت: مجموع مبادلات صورت گرفته از مرز کرمانشاه با کشور عراق،ده برابر کل مبادلات ایران با آمریکای لاتین است اما متأسفانه به نظر می‌رسد هنوز برخی از مسؤلان این واقعیت را باور ندارند.

حیدری طیب افزود: مرز پرویز خان از حداقل امکانات لازم برای بارانداز، انبار، ترانزیت و صدور سودآور کالاهای ایرانی محروم است و کارگران مظلوم منطقه در بدترین شرایط آب و هوایی فعالیت می‌کنند.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه از مسئولان کشوری و به ویژه اصحاب رسانه خواست که نسبت به پوشش رسانه ای این محرومیت ها و هدر رفتن منافع ملی و حاصل زحمات مردم ایران در مزر بازدید به عمل آورند.

فروش قیمت پایین محصولات کشاورزی کرمانشاه به دلیل نبود سردخانه

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: همچنین تولیدات کشاورزی و مواد غذایی بیش از همه در معرض آسیب است و به دلیل نبود امکانات سردخانه‌ای درفصل تابستان، کشاورزان و دیگر تولیدکنندگان مجبورند محصولات خود را با قیمت‌های پایین به تجار عراقی و دیگر واسطه‌ها بفروشند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس،با اشاره به مصوبات سفرهای مقامات ارشد کشور به استان کرمانشاه،گفت: از عدم اجرای مصوبات مرزی سفرهای فوق گلایه دارم و رئیس جمهور باید موضوع استفاده از فرصت‌های تجاری – اقتصادی مرز کرمانشاه با عراق را در قالب یک کمیته ویژه پیگیری کند که از اختیارات تفویض شده لازم برای حل مشکلات برخوردار باشد.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet