عید سعید غدیرخم
1393/02/22 14:53:42
سرویس صحن
از سوی هیأت رئیسه مجلس قرائت شد؛

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور از سوی عضو هیأت رئیسه مجلس قرائت شد.
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور از سوی عضو هیأت رئیسه مجلس قرائت شد. https://cdn.icana.ir/d/019/44881.jpg تذکرات,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی,کشور Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، ضرغام صادقی عضو هیأت رئیسه مجلس در نشست علنی امروز (دوشنبه22 اردیبهشت) تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد، که به شرح ذیل است:

سعدون‌زاده نماینده آبادان به وزیر کشور در خصوص ضرورت رسیدگی عاجل به رفع مشکل دریابانی آبادان تذکر داد.

40 نفر از نمایندگان به وزیر کشور در خصوص بررسی علل تعلل فرماندار بروجرد و استاندار لرستان نسبت به عدم تأمین امنیت برگزاری مراسم تبیین اندیشه‌های امام (ره) در دانشگاه بروجرد که منجر به عدم حضور حسن خمینی شد، تذکر دادند.

28 نفر از نمایندگان به وزیر کشور در خصوص توجه به فرهنگ حجاب و عفاف و برخورد با کسانی که سعی کردند در روز ملی عفاف و حجاب تجمع مردمی تشکیل نشود، تذکر دادند.

15 نفر از نمایندگان مجلس به وزیر علوم در خصوص اقدام غیرمنطقی و سیاسی و بلاتکلیفی بورسیه قانونی دوره دکترا که قریب به 3 هزار نفر بوده‌اند و زمینه‌سازی برای لغو آن را فراهم کرده است، تذکر دادند.

جعفرپور نماینده لارستان به وزیر اطلاعات در خصوص تمرکز توان بر مسائل مهم و کلان ملی و عدم ورود در موضوعات مناقشه‌برانگیز منطقه‌ای و محلی و به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص توجه به تداوم و بلاتکلیفی در مدیریت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس و عوارض منفی آن و تسریع در تعیین تکلیف به صورت مناسب و درخور شأن استان در سال فرهنگ تذکر داد.

فریدونی نماینده فیروزآباد به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص لزوم پیگیری صادرات و فروش محصولات سیفی‌جات هندوانه، گوجه فرنگی، خیار سبز و غیره کشاورزان شهرستان‌های حوزه انتخابیه به طور عاجل و قبل از خسارت رسیدن به آنها تذکر داد.

قادری و صادقی نمایندگان شیراز به وزیر نیرو در خصوص تسریع در شروع طرح آبرسانی به روستاهای بخش زرقان از سد دورودزن تذکر دادند.

جلیلیان نماینده اسلام‌آباد غرب به وزیر آموزش و پرورش در خصوص عدم توجه به حقوق و مزایای معلمان با توجه به شأن و جایگاه خطیر آنها تذکر داد.

ندیمی نماینده لاهیجان به وزیر علوم در خصوص جلوگیری از مداخلات رئیس منطقه گیلان دانشگاه آزاد و عدم به کارگیری نیروهای بومی استان گیلان در انتصابات و به رئیس‌ جمهور در خصوص نظارت بر عزل و نصب‌های دانشگاه آزاد و نادیده گرفتن نیروهای بومی و اصرار بر رشته‌های خاص در انتصاب تذکر داد.

باقری بنابی نماینده بناب به وزیر دادگستری درخصوص علت عدم رعایت قانون مدیریت خدمات کشوری درباره پرداخت حقوق کارکنان قوه قضائیه تذکر داد.

رجایی نماینده گناباد به وزیر صنعت درخصوص تسریع در پرداخت یارانه شیر در استان خراسان رضوی و پرداخت مستقیم یارانه به دامدار و حذف واسطه تذکر داد.

نیازآذری و ناصری نمایندگان بابل به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در مطالبه احداث راه‌آهن سواد کوه شمالی به بابل تذکر دادند.

محمدی نماینده قزوین به وزیر تعاون در خصوص ضرورت اجرای ماده 10 قانون نوسازی صنایع مصوب سال 85 و بازنشستگی پیش از موعد در کارهای سخت و زیان‌آور توسط سازمان تأمین اجتماعی و به وزیر صنعت در خصوص جلوگیری از تبدیل وضعیت بازرسان وزارت صنعت، معدن و تجارت از قرارداد کار معین به شرکتی تذکر داد.

شریعتی‌نژاد نماینده تنکابن به وزیر علوم در خصوص علت عدم وجود مرکز آموزش عالی دوستی متعلق به آن وزارتخانه در سه شهرستان غربی استان مازندران با جمعیتی بالغ بر 50 هزار نفر تذکر داد.

صلاحی نماینده تفرش به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص تکمیل هر چه سریع‌تر مرکز فرهنگی هنری علامه سید جلال آشتیانی شهرستان آشتیان، به وزیر نیرو در خصوص تأمین اعتبار مورد نیاز مجتمع آبرسانی شهرستان تفرش و آشتیان و تأمین اعتبار برای جابه‌جایی تیرهای برق شهر فسنجین فراهان، به وزیر راه و شهرسازی در خصوص روکش آسفالت و رفع نقاط حادثه‌خیز جاده کندرود به تفرش و به وزیر بهداشت در خصوص اقدام عاجل برای تأمین پرستار مورد نیاز بخش سی‌سی‌یوی بیمارستان آشتیان و تفرش تذکر داد.

فیروزی نماینده نطنز به وزیر نیرو در خصوص لزوم تسریع در ساماندهی برداشت بی‌رویه آب کشاورزی در شهرستان نطنز تذکر داد.

لاهوتی و ندیمی نمایندگان لنگرود و لاهیجان به وزیر علوم در خصوص انتصابات‌ اخیر غیراستانی ضعیف در واحدهای دانشگاه آزاد استان گیلان تذکر دادند.

دهدشتی نماینده آبادان به وزیر نیرو در خصوص بی‌تفاوتی مسئولان آبفای خوزستان به ویژه هزینه‌کردهای اوراق‌های مشارکت فاضلاب استان خوزستان تذکر داد.

حسینی نماینده قزوین به وزیر نیرو در خصوص استفاده از پسآب تصفیه‌خانه قدیم آباد قزوین و شهر صنعتی البرز در تولید برخی از محصولات مانند علوفه و درختکاری و به وزیر نیرو درخصوص تعیین تکلیف فوری آب شرب شهرک 400 هزار نفری مهرگان و شهر آبیک تذکر داد.

مفتح نماینده تویسرکانی به وزیر جهاد کشاورزی پیگیری پرداخت خسارت باغداران ناشی از سرمازدگی سال جاری تذکر داد.

قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه به وزیر راه و شهرسازی درخصوص تسریع در اجرای کمربندی شرق ارومیه به طول 77 کلیومتر و به رئیس جمهور در اختصاص وام سرمایه‌ در گردش صنایع تکمیلی ارومیه به بانک مرکزی و همچنی در خصوص تسریع در انجام اقدامات لازم برای نجات دریاچه ارومیه تذکر داد.

حسینی نماینده مردم قائمشهر به وزیر ورزش و جوانان در خصوص تسریع در واگذاری باشگاه‌های دولتی در راستای اجرای قانون تذکر داد.

سامری نماینده مردم خرمشهر به وزیر نیرو در خصوص علت عدم تکمیل پروژه سد سروری تذکر داد.

بشیری نماینده پاکدشت به رئیس جمهور در خصوص تسریع در پرداخت مقرری ماهیانه معلولان تذکر داد.

سوری نماینده سلسله به وزیر نیرو در خصوص عدم پیگیری در راه‌اندازی پمپاژ میرداماد حوزه انتخابیه‌اش تذکر داد.

صلاحی نماینده مردم تفرش به وزیر کشور در خصوص تسریع  ارتقا شهرستان فراهان به شهر تذکر داد.

حاجی ‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر به رئیس جمهور در خصص عدم پرداخت حق عائله مندی رای فرزند چهارم در دستگاه های دولتی تذکر داد.

رحمانی نماینده مردم تاکستان به وزیر جهاد کشاورزی و نیرو در خصوص تامین آب مورد نیاز تاکستان و جلوگیری از نابودی باغداری منقطه تذکر داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet