هفته دفاع مقدس
1393/02/22 18:15:40
سرویس سیاسی
افضلی‌فرد در گفتگو با خانه ملت:

کمیسیون اصل نود تا وصول کامل معوقات بانکی پیگیر موضوع است

سخنگوی کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون ضمن برگزاری جلسات مستمر با حضور بدهکاران کلان بانکی و مدیران بانک‌ها، معوقات بانکی را تا وصول نهایی پیگیری خواهد کرد.
کمیسیون اصل نود تا وصول کامل معوقات بانکی پیگیر موضوع است سخنگوی کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون ضمن برگزاری جلسات مستمر با حضور بدهکاران کلان بانکی و مدیران بانک‌ها، معوقات بانکی را تا وصول نهایی پیگیری خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/64681.jpg کمیسیون,اصل,نود,تا,وصول,کامل,معوقات,بانکی,پیگیر,موضوع,است Icana

مصطفی افضلی‌فرد در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حضور برخی از بدهکاران کلان بانکی در کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس شورای اسلامی، گفت: سومین جلسه با هدف پیگیری میزان تحقق مصوبات جلسات قبل با حضور مدیران بانک‌ها و برخی بدهکاران کلان بانکی در کمیسیون برگزار شد و موضوع نحوه وصول معوقات بانکی بررسی شد.

نماینده مردم اردبیل سرعین، نمین، نیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر 25 شرکت و بدهکار کلان بانکی در کشور مشخص شده‌اند، افزود: کمیسیون اصل نود بر حسب اولویت‌بندی در هر جلسه برخی از این بدهکاران را دعوت و مشکلات و نحوه پرداخت معوقات آنها بررسی می‌کند .

وی با بیان اینکه گزارش‌هایی که در جلسه کمیسیون مطرح شد نشان از تفاهم و علاقه بدهکاران بانکی نسبت به پرداخت معوقاتشان یا پرداخت بخشی از معوقاتشان بوده است، تصریح کرد: همچنین در این جلسه برای نحوه پرداخت تسهیلات ارزی و یا ریالی در روزهای آتی تصمیم ‌گیری شد و مقرر شد به تفکیک بانکی  که حداکثر تا پایان تیرماه شرکت‌های بدهکار بخشی از بدهی‌های خود را به بانک‌ها پرداخت کنند.

عضو کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس شورای اسلامی ضمن مثبت ارزیابی کردن جلسات رسیدگی به پرداخت معوقات بانکی در این کمیسیون، تصریح کرد:  برگزاری این جلسات به صورت مستمر می‌تواند به نفع بانک‌ها باشد تا مطالبات خود را وصول کنند و هم به نفع بدهکاران است تا از راه گفتگو و تفاهم راهکاری برای پرداخت بدهی‌های خود بیابند.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet