هدر موبایل
1393/03/04 18:58:52
سرویس اقتصادی
در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن تشریح شد

گزارش مدیر عامل ایران خودرو به اعضای کمیته صنعت /رشد علم در ایران 11 برابر میانگین دنیاست

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در رابطه با دستورکار جلسه امروز گفت: در جلسه امروز که با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد در مورد مسال علمی و فناوری کشور بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
گزارش مدیر عامل ایران خودرو به اعضای کمیته صنعت /رشد علم در ایران 11 برابر میانگین دنیاست عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در رابطه با دستورکار جلسه امروز گفت: در جلسه امروز که با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد در مورد مسال علمی و فناوری کشور بحث و تبادل نظر صورت گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/53567.jpg گزارش,مدیر,عامل,ایران,خودرو,به,اعضای,کمیته,صنعت,/رشد,علم,در,ایران,11,برابر,میانگین,دنیاست Icana

سیدمحمد بیاتیان در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در تشریح جزئیات جلسه کمیسیون صنایع و معادن گفت: در جلسه امروز که با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد در مورد مسایلی از قبیل رتبه علمی ایران در دنیا، فناوری و نوآوری ها، سیاست های دانش بنیان و تولید علم گزارشی ارایه شد و وضعیت رشد علمی کشور نیز مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مرد بیجار و گروس در مجلس شورای اسلامی افزود: معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام کرد که طی گزارش ارایه شده در سال گذشته، رشد علم در ایران 11 برابر میانگین دنیا است و بیشتر جلسه حول همین مباحث برگزار شد.

وی تصریح کرد: اعضای کمیته صنعت نیز از هاشم یکه زارع مدیرعامل ایران خودرو دعوت به عمل آورد و وی در مورد وضعیت کاری و مجموعه ایران خودرو گزارشاتی را ارایه کرد.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا گزارش تحقیق و تفحص از صنعت خوردو در کمیسیون صنایع تصویب شد، گفت: گزارش تحقیق و تفحص از صنعت خودرو سازی تکمیل شده و منتظر نهایی شدن است و احتمال دارد که طی هفته های آینده در کمیسیون قرائت شود، چون زمان قانونی هم به پایان رسیده و باید هرچه زودتر این گزارش نهایی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet