هفته دفاع مقدس
1393/03/13 15:38:24
سرویس اقتصادی
شجاعی در گفت وگو با خانه ملت خبر داد:

ورود دیوان محاسبات به موضوع عدم تحویل خودروهای ریاست جمهوری/دادیار دیوان مامور پیگیری شد

دادستان دیوان محاسبات کشور درباره عدم تحویل خودروهای ریاست جمهوری از سوی احمدی نژاد گفت: تحقیقات اولیه در زمینه عدم تحویل خودروها و اموال نهاد ریاست جمهوری در دیوان محاسبات شروع شده است.
ورود دیوان محاسبات به موضوع عدم تحویل خودروهای ریاست جمهوری/دادیار دیوان مامور پیگیری شد دادستان دیوان محاسبات کشور درباره عدم تحویل خودروهای ریاست جمهوری از سوی احمدی نژاد گفت: تحقیقات اولیه در زمینه عدم تحویل خودروها و اموال نهاد ریاست جمهوری در دیوان محاسبات شروع شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/54772.jpg ورود,دیوان,محاسبات,به,موضوع,عدم,تحویل,خودروهای,ریاست,جمهوری/دادیار,دیوان,مامور,پیگیری,شد Icana

فیاض شجاعی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت درباره موضوع عدم تحویل خودروهای ریاست جمهوری از سوی احمدی نژاد، گفت: تاکنون گزارش رسمی مبنی بر عدم تحویل خودروهای ریاست جمهوری از سوی رئیس دولت دهم به دیوان محاسبات کشورارائه نشده است.

دادستان دیوان محاسابات کشور ادامه داد: البته بر اساس قوانین دیوان محاسبات کشور، دادستان این دیوان می تواند بر اساس گزارشهای مردمی و خبرهای جراید به مسائل مختلف ورود و تحقیق کند.

شجاعی افزود: بعد از شنیدن گزارشات مردمی و انتشار اخباری مبنی بر عدم تحویل خودروهای نهاد ریاست جمهوری از سوی رئیس دولت دهم دادستان دیوان محاسبات  ورود کرده و یکی از دادیارهای دیوان مسئول پیگیری این موضوع شده است.

وی ادامه داد: تحقیقات اولیه در زمینه عدم تحویل خودروها و اموال نهاد ریاست جمهوری در دیوان محاسبات شروع شده و در صورت اثبات این موضوع پرونده تشکیل می شود، البته ذی حسابی ریاست جمهوری نیز مسئول تحویل گرفتن اموال ریاست جمهوری است و باید در این زمینه اطلاعات را بصورت کامل ارائه دهد.

دادستان دیوان محاسابات کشور یادآورشد: اموالی که در اختیار مسئولان است باید بعد از پایان دوره مسئولیت تحویل داده شود و عدم بازگرداندن اموال دولتی پیگرد قانونی دارد./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet