هدر اصلی
1393/03/18 11:30:53
سرویس صحن
عارفی در نطق میان دستور:

برخی از اختیارات هیات مدیره شرکت های دولتی مانع توسعه و سرمایه گذاری است

عضو هیات کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت:برخی از قوانین و مقررات و اختیارات هیات های مدیره شرکت های دولتی، مانع توسعه و سرمایه گذاری است بنابراین باید نسبت به این مصوبات نظارت و دقت لازم صورت گیرد.
برخی از اختیارات هیات مدیره شرکت های دولتی مانع توسعه و سرمایه گذاری است عضو هیات کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت:برخی از قوانین و مقررات و اختیارات هیات های مدیره شرکت های دولتی، مانع توسعه و سرمایه گذاری است بنابراین باید نسبت به این مصوبات نظارت و دقت لازم صورت گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/51821.jpg برخی,از,اختیارات,هیات,مدیره,شرکت,های,دولتی,مانع,توسعه,و,سرمایه,گذاری,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت فرج الله عارفی در نطق میان دستور خود در نشست علنی امروز یکشنبه 18 خرداد مجلس شورای اسلامی گفت: استکبار جهانی بنا بر خوی ذاتی اش چیزی جز سرفرودآوردن و اطاعت محض و خواسته های نامشروعش رضایت نمی‌دهد.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ساده لوحی است که اگر کسی فکر کند تعامل با استکبار باعث دست برداشتن از ظلم هاست، حکم عقل و تجربه نشان میدهد که تنها رهایی و مقابله با ظلم مبارزه است.

این نماینده در مجلس نهم گفت: مبارزه در عرصه های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی باید با قوت ادامه پیدا کند.

عارفی خطاب به رئیس جمهور گفت: بعضی از قوانین و مقررات و اختیارات هیات های مدیره شرکت های دولتی، مانع توسعه و سرمایه گذاری است بنابراین باید نسبت به این مصوبات نظارت و دقت لازم صورت گیرد.

وی افزود: اقدام غیر متعارف و ضد سرمایه گذاری در هیات مدیره شرکت های شهرک‌های صنعتی در خصوص پایانه صادرات محصولات کشاورزی جیرفت اقدامی برخلاف سیاست های دولتی است.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کجای قانون آمده است که زمینی توسط شرکت  شهرکهای صنعتی داده شود و سرمایه گذار می‌خواهد تعهد محضری بدهد بر این اساس درخواست داریم جهت لغو این مصوبه اقدام لازم صورت گیرد.

وی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: عدم خرید محصولات کشاورزی در سال زراعی و اتفاقاتی که رخ داد لازم است برای پیشگیری از تکرار این موضوع دقت لازم صورت گیرد.

عارفی در این رابطه عنوان کرد: ساماندهی الگوها براساس نیاز کشور و حمایت از شرکتهای تعاونی، فن آوری و صادرات حمایت مالی از شرکتهای صادراتی، حمایت رئیس جمهور از شرکت پایانه های صادراتی جیرفت نقش مهمی در بازاریابی و صادرات محصولات دارد.

این نماینده در مجلس نهم گفت: تصویب طرحهای فر آوری توسط بانک کشاورزی به منظور جلوگیری از بین رفتن محصولات ، ایجاد شرکت های حمل و نقل به منظور مقابله با تصاعد حمل و نقل کشاورزی، تامین سوخت برای کشاورزان به صورت ماهانه که مشکلاتی را برای آنها ایجاد کرده است باید هر چه زودتر این موضوعات پیگیری و اقدام شود.

نماینده مردم جیرفت در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: مطالعه راه آهن به منظور حمل و نقل محصولات با توجه به بحران حمل و نقل در هشت ماه اخیر این منطقه و اتمام بزرگراه جیرفت به کرمان در دستورکار این وزارتخانه قرار گیرد.

وی خطاب به وزیر نیرو گفت: احداث کانال آب به میان چی ، وضعیت افت ولتاژ برق در روستاها و شهرهای جیرفت و عنبرآباد و کرمان لازم است جهت تامین برق لازم از نیروگاه برق کهنوج اقدامات لازم صورت گیرد.

عارفی عنوان کرد: مشکلات آب شهرهای جیرفت و عنبرآباد و روستای تابعه ،‌انتقال آب از دریای عمان به جیرفت،‌اتمام مطالعه فاضلاب شهری مورد بررسی و توجه واقع شود.

این نماینده بر توجه به وضعیت هنرمندان و خبرنگاران تاکید کرد و گفت: توجه به هنرمندان و نشریات محلی و تامین حداقل رفاه اجتماعی این قشر مورد توجه قرار گیرد.

نماینده مردم جیرفت خطاب به وزیر نفت خاطرنشان کرد: در جنوب کرمان حتی یک شهر گاز نداریم ضمن اینکه برقی کردن موتورهای برقی این منطقه ضروری است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet