خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1393/04/03 11:36:21
سرویس صحن
میرمحمدی در نطق میان دستور:

نظارت دولت و دستگاههای مسئول بر کلیه بخشهای ستادی و اجرایی تقویت شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس بااعلام حمایت مجدد از مذاکره کنندگان پرتلاش کشور در مصاف با ۱+ـ۵ و تقدیر از اقدامات کنترلی دولت در ارتباط با مهار تورم، خواستار ایجاد تحرک و رونق اقتصادی و اجرایی شدن عفاف و حجاب و تقویت نظارت دولت و دستگاههای مسئول بر کلیه بخشهای ستادی و اجرایی شد.
نظارت دولت و دستگاههای مسئول بر کلیه بخشهای ستادی و اجرایی تقویت شود عضو کمیسیون اقتصادی مجلس بااعلام حمایت مجدد از مذاکره کنندگان پرتلاش کشور در مصاف با 1+ـ5 و تقدیر از اقدامات کنترلی دولت در ارتباط با مهار تورم، خواستار ایجاد تحرک و رونق اقتصادی و اجرایی شدن عفاف و حجاب و تقویت نظارت دولت و دستگاههای مسئول بر کلیه بخشهای ستادی و اجرایی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/52976.jpg نظارت,دولت,و,دستگاههای,مسئول,بر,کلیه,بخشهای,ستادی,و,اجرایی,تقویت,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت سید محمدحسین میرمحمدی در جلسه علنی روز سه شنبه 3 تیرماه در نطق میان دستور خود، ضمن تقدیر از اقدامات کنترلی دولت در ارتباط با مهار تورم، خواستار ایجاد تحرک و رونق اقتصادی و اجرایی شدن عفاف و حجاب و تقویت  نظارت دولت و دستگاههای مسئول بر کلیه بخشهای ستادی و اجرایی شد.

متن کامل نطق میرمحمدی نماینده گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی به شهرذیل است:

با  درود به محضر حضرت حجت امام مهدی (عج) و رهبر معظم انقلاب اسلامی و امت شریف و خداجوی ایران اسلامی به ویژه مردم مومن و  انقلابی حوزه انتخابیه شهرستان های گلپایگان ، خوانسار ، گوگد و گلشهر ،  پیشاپیش حلول ماه مبارک رمضان را خدمت همه مسلمانان جهان علی الخصوص هموطنان گرامی تبریک عرض می‌نمایم و  سالروز شهادت مظلومانه شهید دکتر بهشتی به همراه 72 تن از یاران باوفای انقلاب اسلامی را گرامی می‌داریم .

با عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته قوه قضائیه و آرزوی توفیق برای عزیزان خدمتگزار در آن نهاد، ضمن ارج گذاری به خدمات شایان توجه این عزیزان از وزیر دادگستری خواستارم توجه ویژه ای نسبت به وضع موجود دادگستری شهرستان گلپایگان و تلاش برای حل مشکلات جاری در راستای تکریم ارباب رجوع و کسب رضایتمندی مردم نماید.

چرا که در صورت اجرای عدالت و رعایت شئون محکمه با برخورد مناسب با شاکی و متهم یا خواهان و خوانده سزا و جزا در کام ایشان شیرین افتاده و داور تعالی با اجرای عدالت به رضای خلق مرضی گردد.

ضمنا از تلاش های ارزنده وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و همکاران زحمت کش در عرصه مدیریت جهادی علی الخصوص اجرای طرح تحول نظام سلامت تشکر و قدردانی نموده از وزیر محترم انتظار دارم نسبت به بازسازی ،‌تجهیز و تامین کافی کادر درمانی در بیمارستان های گلپایگان و خوانسار عنایت ویژه نموده و بیمارستان آیت الله العظمی گلپایگانی گوگد را که یادگار و صدقه جاریه آن فقیه یگانه در امور خیریه درمان است مورد توجه خاصی قرار داده و برای تکمیل و بهره برداری کامل آن تدبیر ویژه ای در نظر بگیرند.

بر خود لازم می‌دانم از تلاش های شبانه روزی جهادگران قرارگاه خاتم الانبیا (ص) به ویژه موسسه جواد الائمه (ع) در نهایی نمودن پروژه عظیم سد کوچری و تامین آ‌ب یازده شهرستان و نیز اجرای تونل مواصلاتی خوانسار به فریدن که تسریع در  اجرای آن مورد مطالبه است تشکر نموده و از وزیر محترم نیرو خواستارم هر چه زودتر مقدمات بهره برداری از سد کوچری را فراهم آورده و با توجه به خشک شدن چاه های بعضی از روستاها با حفر چند حلقه چاه اضطراری در منطقه گلپایگان به ویژه روستاهای دستجرده، ویست، فاویان و خشکهرود ، وانشان و شهر گلشهر موافقت نمائید.

از وزیر راه و شهرسازی می‌خواهم نسبت به  اجرایی نمودن خط ریلی راه آهن اراک –خمین ، گلپایکان ، اصفهان و همچنین اتمام راههای اصلی به ویژه راه خوانسار به گلپایگان، تخصیص بودجه کافی اقدامات لازم را به عمل آورده تا انشاءالله به زودی شاهد اتمام پروژه های نیمه تمام و همچنین کلنگ زنی ساخت یکی از شاهراههای حیاتی مواصلاتی کشور (خط ریلی راه آهن اراک –خمین ، گلپایکان ، اصفهان )باشیم.

همچنین وزیر آموزش و پرورش نظارت ویژه ای نسبت به عملکرد مدارس دولتی ایرانیان خارج از کشور علی الخصوص مدارس مالزی داشته باشند و نسبت به رفع مشکلات آنان اهتمام ویژه معمول دارند و نسبت به احقاق حقوق فرهنگیان بازنشسته و رفع تبعیض در پرداخت مستمری ، معوقات و نیز بیمه تکمیلی و طلایی فرهنگیان و حل مشکلات مربیان پیش دبستانی تلاش بیشتری نمایند.

با توجه به افزایش قابل توجه حقوق و مزایای بعضی از وزارتخانه ها و دستگاههای دولتی و همچنین بازنشستگان آنها که بیش از 15000 نفراند از رئیس جمهور تقاضا دارم این اقدام را در مورد تمامی شاغلین و بازنشستگان عملی نمایند و نظارت و تصمیمات ایشان در این خصوص مورد انتظار همه حقوق و مستمری بگیران و خانواده های تحت پوشش آنان است.

موجبات تشکر است  اقدام درست وزیر جهاد کشاورزی بابت آزاد نمودن قیمت شیر در راستای حمایت از دامداران و تولیدکنندگان مواد و فرآورده های لبنی حل مشکلات حقوق و تامین نقدینگی شرکت های سهامی راعی نیوان نارو نیوان سوق گلپایگان علی الخصوص پرداخت خسارت به کشاورزان سهامدار  را در اولویت کار خود قرار دهند.

با این وصف ضمن اعلام حمایت مجدد از مذاکره کنندگان پرتلاش کشور در مصاف با 1+ـ5 و تقدیر از اقدامات کنترلی دولت در ارتباط با مهار تورم و درخواست ایجاد تحرک و رونق اقتصادی و اجرایی شدن عفاف و حجاب و نظارت دولت و دستگاههای مسئول بر کلیه بخشهای ستادی و اجرایی تقویت گردد و آنچه که کلید موفقیت در اداره حکومت است نظارت است نظارت ، نظارت و اما موضوع اشتغال جوانان و عدم تامین منابع و وام ازدواج موجب نگرانی شدید همه خانواده هاست و از تدابیر جاری دولت تدبیر و امید در این خصوص ضروری است.

 

همکاران سه ماه از سال 93 گذشت سالی که در آن اقتصاد و فرهنگ درآمیخته و عزم ملی با مدیریت جهادی همراستا گردید تا اقتصاد مقاومتی محقق و مبارزه با مفاسد اقتصادی در کشور نهادینه گردد.

در این راستا احصا عملکرد قوای سه گانه در راستای میزان تحقق و پیشرفت سیاستهای ابلاغی اقتصاد مقاومتی و همچنین مبارزه با مفاسد اقتصادی امری ضروری بوده و گزارش عملکرد به ملت شریف ایران عرضه و ارائه گردد.

امید است با وحدت و همدلی مسئولین دستگاههای ذیربط امسال شاهد تحولی بزرگ در نظام اقتصادی کشور باشیم.

کلام ‌آخر اینکه وهابیت و سرکردگان خیمه شب بازی داعش بدانند که اسلام واقعی توحید و ترجمان وحدت تشیع و تسنن است و وعده ‌الهی درباره فتنه انگیزان و نابودی آنان محقق خواهد شد.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet