هدر اصلی
1393/04/04 11:31:25
سرویس صحن
رضایی در نطق میان دستور:

یاران انقلاب برای فتح قله‌های اقتصادی جمع شوند

نماینده مردم خمین در مجلس ،گفت: یاران انقلاب بیایند و اینبار طرح ریزی عملیات خط شکنی از موانع تولید و پیش روی به سمت فتح قله های استقلال اقتصادی را به نمایش بگذارند.
یاران انقلاب برای فتح قله‌های اقتصادی جمع شوند نماینده مردم خمین در مجلس ،گفت: یاران انقلاب بیایند و اینبار طرح ریزی عملیات خط شکنی از موانع تولید و پیش روی به سمت فتح قله های استقلال اقتصادی را به نمایش بگذارند. https://cdn.icana.ir/d/019/43346.jpg یاران,انقلاب,برای,فتح,قله‌های,اقتصادی,جمع,شوند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ،محمد ابراهیم رضایی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس امروز( چهار شنبه 4 تیر)  در نطق میان دستورخود در  صحن علنی مجلس ضمن گرامی داشت هفته قوه قضاییه گفت: یاران انقلاب جمع شده و اینبار طرح ریزی عملیات خط شکنی از موانع تولید و پیش روی به سمت فتح قله های استقلال اقتصادی را به نمایش بگذارند.

متن کامل نطق نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی  به شرح ذیل است:

در خصوص فتنه داعش و حامیان گسترده جهانی اش که امروز مردم سوریه و عراق را به رنج بزرگی گرفتار نموده آمد باید گفت این عناصر انگلیسی ساخته که امروز توسط آمریکا، اسرائیل و عربستان فربه شده اند و مورد حمایت حاکمان نادان ترکیه، اردن و قطر قرار دارند همانند مارهای جادوگران فرعونی هیبت ظاهری دارند. با کمی تامل، تدبیر، مجاهدت و به سادگی نابود شدنی هستند. در برابر آنان باید صریح تصمیم گیری و قائله آنها را جمع نمود و به آنها نباد هیچ فرصتی داد تا هزینه ماندنشان برای جهان اسلام زیاد گردد. اما فرصت طلبانی که نغمه شوم تجزیه عراق را سر می دهند باید بدانند در دام فریب آمریکا گرفتار شده اند و مردم عراق بزودی پاسخ خیانت آنها را خواهند داد. جناب آقای بارزانی کمی تامل نماید.از حاکمان کشور مسلمان همسایه ترکیه انتظار می رود پیش از این در رنج مردم سوریه و عراق با دشمنان اسلام همراهی نکرده و بدانند که قطعا تاریخ این صفحات خیانت وار را ثبت و فراموش نخواهد کرد. و اما موضوع مهم کشور اقتصاد مقاومتی که نجات بخش ملت و کشور بوده و امروز با ابلاغ سیاستهای آن از طرف رهبر معظم انقلاب برای قوه سه گانه و ملت تکلیفی وضع گردیده تا با تحقق آن و عزم و اراده ملتی و مدیریت جهادی به سمت فتح قله های بلند آن حرکت نماییم. سوال این است آیا با این ساز و کار موجود چنین اتفاقی خواهد افتاد. اینجانب قطعا می گویم با وضعیت فعلی قوه مجریه هرگز این آرمان های بلند و اهداف عمیق آن محقق نخواهد شد. باید برای این حرکت عظیم سازمان خاص تعریف شود، زیرا این محتوا در ظرف های موجود نمی گنجد و تجربه بزرگ مدیریت جهادی را در دهه اول انقلاب دیده ایم. امروز باید از آن تجربه ها استفاده کنیم. خوشبختانه افراد آن هنوز هستند و آنها سرمایه های نظام هستند.

محسن رضایی و شمخانی تجربه قرارگاه خاتم را و یارانش قرارگاه های تاکتیکی و منطقه ای را. یکبار دیگر قاسم و احمد و محمد باقر و غلامرضا و علی و محمد و یاران بیایند و اینبار طرح ریزی عملیات خط شکنی از موانع تولید و پیش روی به سمت فتح قله های استقلال اقتصادی را به نمایش بگذارند./

یکبار دیگر محسن رفیق دوست آن هنر، همت و پشتیبانی از یگان های در حال پیش روی را به نمایش بگذارد. اینها فرصت های خوبی برای دولت و ملت هستند. البته ما از طرف آنها تضمین می دهیم که در این راه به جایگاه و پست و مسئولیت هیچ کس لطمه و تهدیدی صورت نگیرد و کسی از آمدنشان هراسان نشود.

 و اما در سال اقتصاد و فرهنگ، تخریب فرهنگ ملی اتفاق نامبارک و غم انگیزی است. مشاهده  گروه جوانان کشور در مجامع عمومی در حال قلیان کشی، اتلاف عمر، بیکاری، بی تعهدی، عدم مسئولیت پذیری و ضایع کردن نماد جوانی، گناهی است بزرگ و نابخشودنی برای کسانی که زمینه ساز و عامل این انحراف هستند. مسئولین باید سریعا چاره بی اندیشند. مجلس و دولت باید انقلابی عمل کنند که فردا دیر است. مردم مومن و شهید پرور خمین طوماری تهیه و به مسئولین ارایه کرده و از وزیر کشور درخواست کرده اند که با این پدیده شوم برخورد لازم و تصمیم شایسته گرفته شود.

در موضوع فساد اقتصادی مسئولین می گویند فساد سیستمی شده، این خبر ناگواری است که طی این سالها به دلیل مطامع در برخورد با سلول های فاسد، امروز با غده های سرطانی مواجه هستیم. پس باید در برخورد فساد سیستمی، برخوردها هم سیستمی شود. چنانچه برخورد جدی، با حسیاست و با دقت صورت نگیرد از مفسدین عقب مانده و منفعلانه عمل می شود که این امر موجب تخریب اعتماد مردم می گردد. نباید اجازه داد فسادهای کوچک شکل بگیرد و تبدیل به غولهای فاسد بزرگ گردد. موضوع مهم و ویژه ای که باید متذکر شد و می توان آن را ریشه همه گرفتاری های کشور دانست این است که مشاهده می کنیم در ساختار حاکمیت نظام جمهوری اسلامی بطور گسترده، در سطوح مختلف و در قوای سه گانه مسئولین وارد نظام می شوند و سوگند می خورند که خادم و وفادار باشند.

اینها بر سر سفره نظام می نشینند و بهره می برند و دارای وجه، اعتبار و موقعیت اجتماعی می گردند. تا کمی بزرگ می شوند هرآنچه دلشان می خواهد می گویند و عمل می کنند. خلاف مسایل و منافع ملی و نظام به پیش می روند و در مسیر بی وفایی و عهد شکنی قدم می گذارند. بعضی در بالاترین سطوح قرار می گیرند و نقش اپوزیسیون به خود می گیرند و به نظام و ملت و امام و آرمانهایش خیانت می کنند. بخشی از آنها دانسته خیانت می کنند و می شوند مثل سرانه فتنه 88 و بعضی دیگر با عمل و گفتار و منش احمقانه لطمه می زنند و موجب یاس مردم و ضعف در نظام می شوند. هردو گروه به نظام لطمه می زنند. برای اینکه دچار این بیماری نشویم و نظام مظلوم الهی و اسلامی از گزند این خدمتگذاران در امان باشد باید مراقبت کنیم تا در قالب آرمانها، سیاستها و تدابیر برگرفته از ولایت فقیه در نظام عمل کنیم. حال خائن خوش خیال و ظاهروصلاح و مردم فریب نباشیم. موضوع دیگر وقایعی است که اخیرا در سطح کشور در حال وقوع است، از جمله در شهر اراک که اگر دولت تدبیر نکند موجب نگرانی مردم و حاشیه سازی گسترده برای دولت خواهد گردید. عده ای عناصر فتنه گر در شهر اراک جمع شده و با اهانت به مسئولین نظام، بسیج، سپاه و روحانیت پرداخته و بدنبال ایجاد فتنه و شکاف در جامعه هستند و همزمان با فتنه داعش در سوریه و عراق به دنبال حاشیه سازی برای دولت هستند. لازم به ذکر است که اینها دولت را وامدار خود معرفی نموده و باج خواهی می کنند. اینها با شعارهای ساختار شکن در حمایت از سران فتنه به نظام اهانت کردند. البته این عناصر متوهم ناچیز که رییس جمهور محترم را متعلق به خودمی دانند باید بدانند که آن شهر که متعلق به سرداران بزرگ بختیاری، آقا رجبی، کاوه، فتاحی و اکبر آقایی و یارانشان است همانند شیران دشمن شکن خیبر، بدر شلمچه،عمل می کنند. آنها نمرده اند و هرگز اجازه نخواهند داد در استان خورشید انقلاب صدای شغالان و زوزه گرگ بلند شود. البته از استاندار محترم که با ترک جلسه به آنها نشان داد که نه دولت از آنهاست و نه آنها از دولت تشکر می کنند.

و اما از رییس جمهور و دولت خدمتگذار انتظار می رود قاطعانه این مفسدان که خود را به دولت متصل کرده اند طرد نموده و ریشه فتنه را بخشکانند تا بستر سو استفاده از آنان گرفته شود. در پایان اعلام می کنم در این مقطع از سال ضرورت وحدت و انسجام همه اجزای ساختار ‌نظام و ملت و دولت و سایر قوا حول محور ولایت و رهبری نظام بیش از مقاطع دیگر است. دشمنان در مقابله با ما متحد هستند، ما نیز باید با انسجام و اتحاد خویش در برابر شر و فتنه آنها و برای تحقق اهداف و آرمانهای امام و انقلاب دست در دست یکدیگر با صفا و برادرانه در کنار هم باشیم و اجازه فتنه به شیاطین را ندهیم تا در پیشگاه خداوند بزرگ و امامان بزرگ سر افراز باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet