هدر اصلی
1393/04/04 14:39:22
سرویس صحن
عوض پور در نطق میان دستور:

تیم مذاکره کننده فقط در خصوص مسائل هسته ای مذاکره می کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: به اعضای ۱+۵ توصیه می کنیم دست از زیاده خواهی بردارند و توجه داشته باشند که تیم مذاکره کننده هسته ای اجازه دارد فقط در خصوص موضوعات هسته ای مذاکره کند.
تیم مذاکره کننده فقط در خصوص مسائل هسته ای مذاکره می کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: به اعضای 1+5 توصیه می کنیم دست از زیاده خواهی بردارند و توجه داشته باشند که تیم مذاکره کننده هسته ای اجازه دارد فقط در خصوص موضوعات هسته ای مذاکره کند. https://cdn.icana.ir/d/019/43360.jpg تیم,مذاکره,کننده,فقط,در,خصوص,مسائل,هسته,ای,مذاکره,می,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عوض حیدرپور شهرضایی در نطق میان دستور با تبریک حلول ماه مبارک رمضان و گرامیداشت شهدای هفتم تیرماه گفت: روزگار سختی بر بازنشستگان صنعت فولاد می گذرد و با وجود این که مساله صندوق بازنشستگی فولاد به صورت قانونی حل شده است هنوز فرآیندهای اجرایی تمام نشده و بازنشستگان فولاد برای دریافت و حقوق مستمریشان در رنج و عذاب هستند.

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از وزیر کار می خواهم این مشکل را با یک عزم جدی و حرکت جها‌دی حل کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم گفت:معتقدیم ملت بزرگ عراق با همتی که دارد تحت زعامت مرجعیت دینی می تواند مشکل داعش را حل کرده و آرامش را به کشور عراق برگرداند.

حیدر پور بیان کرد: ملت ایران حمایت و پشتیبانی یکپارچه خود را از ملت عراق اعلام می کند و آنچه که ملت عراق می خواهد جزو وظیفه خود می داند و برای حفظ عتبات عالیات آماده جانفشانی است.

وی افزود:عقیده داریم که تیم مذاکره کننده هسته ای فقط وظیفه مذاکره را دارد و بر اساس منویات مقام معظم رهبری و مصوبات شورای عالی امنیت ملی و با رعایت خطوط هسته ای به دنبال تحقق بخشیدن به حقوق هسته ای ملت هسته ای ایران است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به اعضای 1+5 توصیه می کنیم  دست از زیاده خواهی بردارند و توجه داشته باشند که تیم مذاکره کننده هسته ای اجازه دارد تا فقط در خصوص هسته ای مذاکره کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم گفت: شهرستان شهرضا به عنوان پشتیبانی فعالیت های سلامت در جنوب استان اصفهان فعالیت می کند و بخش هایی از شمال استان فارس و شرق استان چهارمحال و بختیاری بر دوش بهداشت و درمان این شهرستان است بنابراین خواستار ارتقای رتبه شهرضا در طرح تحول سلامت کشور هستیم.

حیدرپور ابراز کرد: شرکت ها و کارخانجات شهرستان شهرضا در وضعیت نا مطلوبی قرار دارند و در وانفسای  برخورد با مفاسد اقتصادی و رسیدگی به معوقات بانکی، سیستم بانکی فشار را بر دوش آبرو دارانی گذاشته است که  به سختی کارخانه های خود را سرپا نگه داشتند.

وی افزود:از وزیر صنعت و معدن و تجارت  می خواهم به مساله بدهی کارخانجات کشور از جمله کارخانه های شهرضا و استان اصفهان توجه کند و وزیر اقتصاد مشکلات بانکی صنایع شهرستان ما را حل کند.

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی گفت:مجلس شورای اسلامی یکی از ملزومات محقق کردن اقتصاد مقاومتی اداره کشور با مالیات است و ملت بزرگ ایران همواره پشتیبان سیستم مالیات بوده و وظیفه خود می‌داند.

وی ادامه داد: مالیات مسکن مهر با رها از تریبون مجلس اعلام شده است به سختی مورد پذیرش سازمان امور مالیاتی قرار گرفته است  و باید ترتیبی اتخاذ شود بر اساس خواست دولت و ملت ایران عملیاتی شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: احساس می شود دستی در کار است تا نظم اقتصادی را برهم زند و با افزایش قیمت ها و بر هم زدن آرامش اقتصادی برای مردم مشکل ایجاد کند بر این اساس  نمایندگان از رئیس جمهور می خواهند با دقت بیشتری در خصوص قیمت ها به منظور کاهش بار فشار از روی اقشار ضعیف جامعه دقت و نظارت کند./

پایان پیام     

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet