هدر موبایل
1393/04/15 18:12:56
سرویس اجتماعی
امروز در کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس صورت گرفت:

بررسی و رفع ایرادات وارده به طرح آیین‌دادرسی جرائم نیروهای مسلح

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس٬ از بررسی ایرادات وارده به طرح آیین ‌دادرسی جرائم نیروهای مسلح اعاده شده از سوی شورای نگهبان در کمیسیون متبوعش خبر داد.
بررسی و رفع ایرادات وارده به طرح آیین‌دادرسی جرائم نیروهای مسلح سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس٬ از بررسی ایرادات وارده به طرح آیین ‌دادرسی جرائم نیروهای مسلح اعاده شده از سوی شورای نگهبان در کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/44646.jpg بررسی,و,رفع,ایرادات,وارده,به,طرح,آیین‌دادرسی,جرائم,نیروهای,مسلح Icana

میرهادی قره‌سید رومیانی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ در تشریح جزییات جلسه امروز یک‌شنبه(15 تیرماه) کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس٬ گفت: بررسی ایرادات وارده به طرح آیین‌ دادرسی جرائم نیروهای مسلح اعاده شده از سوی شورای نگهبان در دستورکار کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس قرار داشت.

نماینده مردم تبریز٬ آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی٬ ادامه داد: ایرادات وارده به طرح آیین‌دادرسی جرائم نیروهای مسلح از سوی شورای نگهبان امروز در کمیسیون قضایی مجلس بررسی و مرتفع شد.

وی با یادآوری ایرادات وارده به طرح مذکور٬ گفت: جابه جایی و به کارگیری قضات در نیروهای مسلح٬ اجرای فرامین امام راحل و مقام معظم رهبری و تدابیر فرماندهی کل قوا در رسیدگی به جرایم نیروهای مسلح از جمله مواردی بود که امروز مورد بررسی قرار گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet