هدر موبایل
1393/04/16 16:20:21
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینی:

تقاضای تحقیق وتفحص از آلومینیوم المهدی تقدیم هیات رییسه مجلس می شود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: تقاضای تحقیق وتفحص از نحوه واگذاری آلومینیوم المهدی در روزهای آینده تقدیم هیات رییسه مجلس شورای اسلامی می شود.
تقاضای تحقیق وتفحص از آلومینیوم المهدی تقدیم هیات رییسه مجلس می شود عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: تقاضای تحقیق وتفحص از نحوه واگذاری آلومینیوم المهدی در روزهای آینده تقدیم هیات رییسه مجلس شورای اسلامی می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/51912.jpg تقاضای,تحقیق,وتفحص,از,آلومینیوم,المهدی,تقدیم,هیات,رییسه,مجلس,می,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایرنا؛«سید هادی حسینی» با بیان این مطلب افزود: مطالعات درباره نحوه واگذاری آلومینیوم المهدی حاکی از این است که ارزیابی های قیمت فروش درست نیست و این استنباط وجود دارد که حقوق دولت و مردم منطقه با این واگذاری ضایع می شود.

وی ادامه داد: از این رو به همراه جمعی از دوستان تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری الومینیوم المهدی را داریم که این تقاضا در روزهای آینده تقدیم هیات رییسه مجلس می شود.
نماینده قائمشهر در مجلس شورای اسلامی از هموطنان خواست اگر اطلاعاتی در این زمینه دارند، آن را در اختیار وی و یا کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی قرار دهند.
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet