هدر موبایل
1393/04/20 09:58:10
سرویس اقتصادی
فولادگر:

تخلف محرز شود واگذاری سهام آلو مینیوم المهدی دوباره به مزایده گذاشته خواهد شد

رییس کمیسیون حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاستهای اصل ۴۴ با اشاره به اینکه ایراداتی به نحوه قیمت گذاری آلو مینیوم المهدی وارد شد، گفت:در صورت احراز تخلفات ازسوی سازمان بازرسی و دیوان محاسبات واگذاری سهام آلومینیوم المهدی دوباره به مزایده گذاشته خواهد شد.
تخلف محرز شود واگذاری سهام آلو مینیوم المهدی دوباره به مزایده گذاشته خواهد شد رییس کمیسیون حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاستهای اصل 44 با اشاره به اینکه ایراداتی به نحوه قیمت گذاری آلو مینیوم المهدی وارد شد، گفت:در صورت احراز تخلفات ازسوی سازمان بازرسی و دیوان محاسبات واگذاری سهام آلومینیوم المهدی دوباره به مزایده گذاشته خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/52638.jpg تخلف,محرز,شود,واگذاری,سهام,آلو,مینیوم,المهدی,دوباره,به,مزایده,گذاشته,خواهد,شد Icana

حمیدرضا فولادگر در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، درباره ایرادات وارده به واگذاری آلومینیوم المهدی ،گفت: اگر سازمان بازرسی و دیوان محاسبات با دلایلی ثابت کنند قیمت تعیین شده برای واگذاری پایین بوده آن وقت دوباره باید برای واگذاری اقدام شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: با این وجود وبا توجه به اینکه در مزایده ای که گذاشته شد کسی شرکت نکرد آلومینیوم المهدی دوباره باید به مزایده گذاشته شود.

وی درباره ایرادات وارده به واگذاری سنگ آهن بافق مرکزی نیز، گفت: ایراد به نحوه واگذاری سنگ آهن بود که اصلاح خواهد شد.

رییس کمیسیون حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاستهای اصل 44  در ادامه درباره وضعیت واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با تاکید بر اینکه بر اساس بودجه سال جاری این دو باشگاه در سال جاری باید واگذار شوند، گفت: درباره واگذاری این دو باشگاهها هم در کمیسیون و هم درکمیسیون فرهنگی  در این باره بحث‌هایی صورت گرفته است از این روقرار شد دو  طرح باشگاهداری و خصوصی سازی را یکپارچه  کرده و قانون مشخصی  برای واگذاری هر باشگاه ورزشی که دولتی هستند، قرار دهیم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه وزارت ورزش و جوانان در راستای واگذاری این دو باشگاه جلساتی را با سازمان خصوصی دارند ، افزود: مقررشده آخرین وضعیت دارایی های این دو باشگاه به سازمان خصوصی سازی ارایه شود و بر اساس آن این دو باشگاه  اول از طریق فرابورس یا مزایده واگذار شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet