هدر موبایل
1393/04/22 18:09:03
سرویس اقتصادی
عباسپور در تشریح دستورکار کمیسیون صنایع و معادن:

کلیات طرح شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی تصویب شد

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تشریح جزئیات جلسه امروز گفت: یکی از موارد مطرح شده در جلسه کمیسیون صنایع و معادن مربوط به طرح شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بود که کلیات آن تصویب و جزئیات نیز در جلسات آینده بررسی خواهد شد.
کلیات طرح شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی تصویب شد سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تشریح جزئیات جلسه امروز گفت: یکی از موارد مطرح شده در جلسه کمیسیون صنایع و معادن مربوط به طرح شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بود که کلیات آن تصویب و جزئیات نیز در جلسات آینده بررسی خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/53567.jpg کلیات,طرح,شورای‌عالی,مناطق,آزاد,و,ویژه,اقتصادی,تصویب,شد Icana

روح الله عباسپور در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در رابطه با جزیات جلسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: امروز ادامه بررسی طرح دائمی شدن بند (16) قانون بودجه سال1392 کل کشور در دستور کار کمیسیون صنایع و معادن مجلس قرار داشت.

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی افزود: در این بند آمده که دریافت کننده وام می تواند در زمان سر رسید بازپرداخت، یک دوره یک تا پنج ساله استمهال بخواهد، اما ایراداتی به این طرح وارد و به همین منظور هم به کارگروه تخصصی ارجاع داده شد.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: مورد دیگر نیز طرح شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بودکه کلیات آن تصویب و جزئیان نیز در جلسات آینده بررسی خواهد شد.

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس گفت: تعیین جایگاه قانونی، ترکیب شورا، دبیرخانه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و ضابطه‌مند کردن امور آن توسط قانون و ساماندهی، نظام‌دهی و پاسخگویی شورا و دبیرخانه و سازمان‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و پر کردن خلأهای قانونی و حل مشکلات مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در راستای توسعه مناطق آزاد از اهداف این طرح است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet