هدر موبایل
1387/12/14 18:21:00
سرویس سیاسی
کنفرانس حمایت از فلسطین_28

همسر شهید رنتیسی:زنان فلسطینی در سخت ترین شرایط پایدار بودند

همسر شهید رنتیسی گفت: رهبری حماس علیرغم دستیابی به پست های خود باز هم در صفوف نخست مبارزان فلسطینی دو شادوش مردم حرکت می کند.

همسر شهید رنتیسی در کنفرانس بین المللی حمایت از فلسطین اظهار داشت: هنگامی که از فلسطین سخن می گوییم از موضوع اعتقادی صحبت می کنیم موضوعی که به بیت المقدس ارتباط دارد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت وی افزود: کشتاری که در غزه اتفاق افتاد کشتار شماره یک نیست بلکه بخشی از مجموعه کشتارهای زنجیره واری است که ملت فلسطین از سال 1917 دچار آن گردید.

همسر الرنتیسی خاطر نشان کرد: پایمردی که در کودکان فلسطینی قبل از مردان و زنان جلوه گر شد دلایلی داشت که از 35سال پیش نشأت گرفت یعنی از زمانی که شهید احمد یاسین مسئولیت تربیت فرزندان فلسطینی را برعهده گرفت و به آنها یاد داد سرزمین بخشی از ایدئولوژی است.

وی ادامه داد: زمانی که ملت فلسطین حماس را انتخاب کرد، آگاهانه بود چون با یک برنامه روشن وارد کار زار شد، با یک دست بازسازی می کرد و با یک امت مقاومت می کرد و در واقع همه توطئه ها در جهت خنثی کردن این برنامه بود.

وی با اشاره به نقش زنان در مقاومت فلسطین اظهار داشت: زنان فلسطین در سخت ترین شرایط پایدار بودند و مقاومت نشان دادند.و از نظر سیاسی پیام خود را با حضور در راهپیمایی ها به جهان رساندند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet