هدر موبایل
1387/12/14 20:26:00
سرویس بین الملل
کنفرانس حمایت از فلسطین -37

رییس مجلس قانونگذاری فلسطین: پیروزی تنها از راه وحدت میسر است

رییس مجلس قانونگذاری فلسطین با بیان اینکه پیروزی تنها از راه وحدت میسر است از تمام دولت‌ها خواست گفتگوها را حمایت کنند تا در تحقق حکومت وفاق ملی گام برداشته شود.

"سلیم الزعنون" در جلسه بعدازظهر چهارمین اجلاس ضمن تشکر از تلاش‌های جمهوری اسلامی ایران، رییس مجلس و دبیر کل کنفرانس گفت: ما امروز گردهم آمده‌ایم تا از پایداری مردم غزه در برابر ارتش مجهز اسرائیل ستایش کنیم چرا که آنها با تمام مشکلات نشان دادند  ارتش‌ها علی رغم توانایی‌های خود نمی‌توانند اراده را تحت تاثیر قرار دهند.

وی به مقاومت رزمندگان در صحنه‌های نبرد اشاره کرد و گفت: این مقاومت درسی از پایداری را به نمایش گذاشت هر چند که اسرائیل از این جنگ پند نگرفت و جنگ‌هایی را برپا‌می‌کند.

رییس مجلس قانونگذاری فلسطین در ادامه گفت: سازمان‌های بین‌المللی این اقدامات ددمنشانه را محکوم کردند و آن را مغایر قطعنامه 59 ژنو خواندند.

وی تصریح کرد: ملت فلسطین در نوار غزه در مقابل این تجاوز به خوبی قدرت خود را نشان داد و ملت ما در برابر سرکوب‌ها مقاوم است و این مبارزه را تا محقق شدن اهداف ملی خود دنبال می‌کند.

الزعنون با بیان اینکه پیروزی تنها از راه وحدت میسر است گفت: از تمام دولت‌ها می‌خواهیم گفتگوها را حمایت کنند تا در تحقق حکومت وفاق ملی گام برداشته شود.

وی همچنین به حمایت‌های ایران از فلسطین و نام گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس توسط امام راحل اشاره کرد و گفت: من به نمایندگی از ملت و اعضای مجلس قانونگذاری فلسطین از جمهوری اسلامی ایران به خاطر تمام تلاش‌هایشان قدردانی می‌کنم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet