هدر اصلی
1393/04/31 13:00:47
سرویس صحن
اخوان بی طرف در نطق میان دستور:

مدعیان برای اهداف خود مقابل رژیم صهیونیستی سکوت کردند

نماینده مردم اصفهان پس از محکومیت اقدامات رژیم صهیونیستی در قتل و کشتار مردم مظلوم فلسطین در مورد بحران آب در استان اصفهان انتقاداتی را بیان کرد.
مدعیان برای اهداف خود مقابل رژیم صهیونیستی سکوت کردند نماینده مردم اصفهان پس از محکومیت اقدامات رژیم صهیونیستی در قتل و کشتار مردم مظلوم فلسطین در مورد بحران آب در استان اصفهان انتقاداتی را بیان کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/43040.jpg مدعیان,برای,اهداف,خود,مقابل,رژیم,صهیونیستی,سکوت,کردند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نیره اخوان بی طرف در نشست علنی امروز (سه شنبه 31 تیر) مجلس شورای اسلامی گفت: رژیم صهیونیستی همچون غده سرطانی با حمایت کفر و نفاق به سرکردگی رژیم مستکبر آمریکا و عوامل غربی آن حاضر است برای ماندگاری خود خون زنان ، مردان و کودکان را در این ماه عزیز و در این گرمای طاقت فرسا بر زمین بریزد. حدود 600 شهید و 3 هزار زخمی حاصل جنایت چند روز گذشته است آنها حتی به مجروحان در بیمارستان هم رحم نمی کنند.

وی گفت: این رژیم جعلی بداند پیروز صحنه مقاومت است که علی رغم نبود امکانات اما با قدرت اراده و ایمان همانگونه که در جریان جنگ 8 روزه آنان را به خاک ذلت نشاند؛ به برکت ماه قرآن این بار هم رو سیاه خواهند شد. در این راستا سکوت رهبران مرتجع عرب و نهادهای منطقه ای از جمله کنفرانس عرب از این دست بدتر از همه می باشد که بنا دارد برای بقا و ماندگاری خود با رژیم صهیونیستی همراهی نمایند.

اخوان گفت: پیشنهاد می نمایم تا دیر نشده کشورهایی که رابطه رسمی با رژیم صهیونیستی دارند این ارتباط را قطع کنند تا پیش از این مورد تنفر ملت ها قرار نگیرند.

عضو فراکسیون زنان مجلس گفت: مدعیان حقوق بشر کجایند که از حلقوم خود صدایی برنمی آورند و مشاهده نمی نمایند که چگونه زنان و کودکان بی گناه مورد اذیت و آزار قرار میگیرند و این مدعیان برای تامین اهداف خود حاضرند دست به هر جنایتی بزنند و آنگاه مدعی حقوق بشر هم بشوند.

وی گفت: اوباما و برخی از سران کشورهای غربی با بی شرمی و بی حیایی از اقدامات خبیثانه رژیم صهیونیستی همراهی نموده و دفاع می کنند؛ پس مرگ بر شما باد و حتما در روز قدس در سراسر جهان ایران اسلامی این شعار را خواهید شنید و ان شاءالله این مرگ فرا می رسد.

اخوان گفت: اگرچه ملت های بیدار جهان و مسلمانان هر روز اعتراض خود را به این جنایات ابراز داشته اند و متوجه شده اند مقابله با تروریسم و دفاع از حقوق بشر از سوی این مدعیان تبلیغاتی است، با حمایت مقاومت رژیم تروریست صهیونیستی براندازی خواهد شد.

وی گفت: اینجانب از ملت غیور و شهید پرور ایران اسلامی تشکر می کنم که در روز قدس پرشورتر از هر سال با شعار مرگ بر اسرائیل و آمریکا خشم خود را علیه این دیوصفتان به منصه ظهور می رساند.همچنین از مجلس شورای اسلامی تشکر می نمایم که با تحرک گسترده در سطح مجالس جهان و بخصوص جهان اسلام اقدامات خوبی را شروع نموده است از جمله اجلاس مجالس د رتهران در روز جاری و الزام گروهی از همکاران به غزه را می توان نام برد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: بحث آب یک بحث اساسی در ایران به ویژه اصفهان است. در اثر بی تدبیری ، امروز زاینده رود خشک است و اگر مواد قانونی توضیح عادلانه آب و قانون مدنی اجرایی می شد امروز برای احیای حق و حقوق حقابه داران این گونه مصیبت نداشتیم.

وی گفت: اینکه وزارت نیرو با کار خودجوشی که مردم در ساماندهی زاینده رود شروع نموده اند و حریم رودخانه را در برخی نقاط آزاد کرده اند، نیز با برداشت های غیر مجاز برخورد کرده اند همراهی نمی نماید. در این مدت محدود از اشکاوند تا زیار این ساماندهی آغاز شده است اگر وزارت نیرو اقدام می کرد حتما حدود 10 میلیارد تومان برآورد هزینه می نمود ولی متاسفانه قدمی برای حمایت از این عزیزان برنداشت.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: جا دارد از دادستان خوب و انقلابی اصفهان تشکر نمایم که کار کشاورزان بوده است.وزیر محترم نیرو در دادگاه باید پاسخ دهد که آب حقابه داران را به کجا داده است؟

وی گفت: وزیر محترم پس از یک سال حاضر نشده است در روستاها و شهرهای شرق اصفهان حاضر شود که تدبیل صحرا به کویر را از نزدیک شاهد باشد و پاسخ قانع کننده ای به مردم بدهد وزیر جهاد کشاورزی نیز درباره تغییر کشت اقدام نموده و برای بیمه محصولات کشاورزی عمل کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet