خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1393/04/31 12:00:32
سرویس صحن
جعفر پور در نطق میان دستور:

سکوت سازمان های بین المللی چراغ سبز برای تداوم خونریزی است

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به حملات رژیم صهیونیستی به غزه گفت: با حضور مردم در راهپیمایی روند شکست رژیم صهیونیستی در کمترین زمان طی خواهد شد و رژیم صیونیستی از غزه خارج می شود.
سکوت سازمان های بین المللی چراغ سبز برای تداوم خونریزی است عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به حملات رژیم صهیونیستی به غزه گفت: با حضور مردم در راهپیمایی روند شکست رژیم صهیونیستی در کمترین زمان طی خواهد شد و رژیم صیونیستی از غزه خارج می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/71681.jpg سکوت,سازمان,های,بین,المللی,چراغ,سبز,برای,تداوم,خونریزی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت جمشید جعفر پور در نشست علنی امروز (سه شنبه 31 تیر) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور گفت: بیش از دو هفته از حمله های وحشیانه رژیم خونریز صهیونیستی می گذرد و این رژیم دلگرم به پشتیبانی حامیان خود به ویژه آمریکای جهان‌خوار، ضد انسانی ترین جنایات را در غزه رقم می زند و سکوت معنا دار سازمان های بین المللی به معنا چراغ سبز برای تداوم این خونریزی است.

نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: علی‌رغم همه‌ی تلاش های رژیم جعلی صهیونیستی و خلق صحنه های دلخراش از کشتار کودکان، زنان و سالخوردگان، استواری پدران و مادران شهدا برگرفته از فرهنگ رمضان، دشمن را در موقعیت دشواری قرار داده است.

وی به کمک های ایران به مقاومت فلسطین اشاره کرد و گفت: از دید کارشناسان نظامی ادامه موشک‌باران شهرهای صهیونیست نشین و ناتوانی ارتش اسراییل از نابودی سکوهای پرتاب موشک مقاومت و ضربات سنگین به نیرو ها و تجهیزات سنگین اسراییل به معنای شکست دیگری در کارنامه نظامی این رژیم متجاوز می باشد.

عضو کمیسیون فرهنگی ضمن دعوت از مردم ایران و امت اسلامی برای حضور در راهپیمایی روز قدس ابراز امیدواری کرد: با حضور مردم روند شکست رژیم صهیونیستی در کمترین زمان طی خواهد شد و رژیم صیونیستی از غزه خارج می شود.

وی با اشاره یه حملات گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه گفت: این گروه به مدد پشتیبانی سران مرتجع عرب و حمایت های تسلیحاتی و اطلاعاتی برخی از همسایه های جاه طلب منطقه به دنبال اجرای سناریوی گسست و تجزیه عراق می باشد.

این نماینده مجلس نهم خاطرنشان کرد: این جریان که همزمان با جنایات رژیم صهیونیستی بدون کمترین موضع مخالف در برابر رژیم صهیونیستی در حال به نمایش گذاشتن چهره ای و غیر انسانی از اسلام می باشد خود مشغول به مسلمان کشی و تخریب کشورهای مسلمان سوریه و عراق است اما شکی نیست با مقاومت و ایستادگی مردم عراق و سوریه این جریان نیز محکوم به شکست است.

وی ماه مبارک رمضان را نشان دیگری از عمق فرهنگ اسلامی در وجود مردم ایران خواند و گفت: حضور پرشور همه ی اقشار جامعه در مراسم شب‌های قدر گواه دیگری از خواسته های مردم از مسئولان فرهنگی و مدیران اجرایی جهت در فعالیت و برنامه های فرهنگی است و باید همه ی مدیران به تقویت فرهنگ اسلامی ایرانی متوجه باشند.

جعفرپور در ادامه به مشکلات حوزه انتخابیه خود اشاره کرد و در خصوص رفع تبعیض آشکار در تعرفه برق شهرهای لارستان خنج و گراش به وزیر نیرو تذکر داد و گفت: با توجه به مناطق همجوار که میانگین دمای نزدیک به حوزه انتخابیه دارند تعرفه بیشتری به آنها اختصاص می یابد که این تبعیض است.

وی ادامه داد: تنش آبی بویژه مناطق روستایی موجب جیره بندی آب و آبرسانی با تانکر شده است و در خصوص لزوم رفع مشکل آب رسانی به وزیر نیرو تذکر می دهم.

نماینده مردم لارستان، خنج و گراش همچنین به وزیر اقتصاد و دارایی در خصوص قطع یارانه های خانواده های کم در آمد تذکر داد و گفت: آنگونه که در قانون پیش بینی شده است یارانه خانواده های برخوردار باید قطع شود نه خانواده های کم در آمد و در این خصوص باید اشتباهات خود را جبران کنیدو یارانه های نیازمند را برقرار کنید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet