خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1393/05/01 11:33:27
سرویس صحن
هاشمی در نطق میان دستور مطرح کرد:

کاهش تصدی‌گری و واگذاری امور به مردم، بهترین راهکار برای مدیریت بهینه کلانشهرها

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس گفت: برای مدیریت یک کلان‌شهر نیازمند مدیریت بیش از ۳۷۰ فاکتور هستیم و بدیهی است که یکی از مهمترین راهکارها برای مدیریت بهینه و کارآمد، کاهش تصدی‌گری و واگذاری امور به خود مردم است.
کاهش تصدی‌گری و واگذاری امور به مردم، بهترین راهکار برای مدیریت بهینه کلانشهرها نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس گفت: برای مدیریت یک کلان‌شهر نیازمند مدیریت بیش از 370 فاکتور هستیم و بدیهی است که یکی از مهمترین راهکارها برای مدیریت بهینه و کارآمد، کاهش تصدی‌گری و واگذاری امور به خود مردم است. https://cdn.icana.ir/d/019/51915.jpg کاهش,تصدی‌گری,و,واگذاری,امور,به,مردم،,بهترین,راهکار,برای,مدیریت,بهینه,کلانشهرها Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید مهدی هاشمی در نشست علنی امروز (چهارشنبه یکم مرداد) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور، ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی غاصب، گفت: مردم فلسطین این ایام مانند کوهی استوار در برابر متجاوزان رژیم صهیونیستی ایستاده‌اند و نه تنها  داغ یک آه بر دل دشمن قداره‌کش نهاده اند بلکه با مقاومت دلاورانه، خواب را از چشمان جلادان صدرا و شتیلا و حامیان ستمگر آنها سلب کرده اند.

رئیس کمیسیون عمران مجلس افزود: اینجاست که تجلی رهنمودهای حکیمانه امام خمینی (ره) و پس ازایشان، رهبری‌های مقام عظمای ولایت مبنی بر شکستن تابوی رژیم غاصب صهیونیستی به عینه مشاهده می شود که چگونه سنگ در برابر تانک پیروز و ماشین های جنگی اسرائیل از کار می افتد.

وی تصریح کرد: این اتفاقات باعث شده که تلاش‌های بین المللی وسیعی برای برقراری آتش بس در فلسطین اشغالی آغاز شود.

وی گفت: نمایندگان مردم در خانه ملت آمادگی دارند هر لایحه و طرحی که بتواند به مردم مظلوم فلسطین کمک کند را در مجلس تصویب کنند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامهر در مجلس به نیابت از نمایندگان مجلس ضمن تجدید بیعت  با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و لبیک گویی به ندای مقام معظم رهبری در حمایت از انتفاضه فلسطین در نهضت مبارزه فراگیر و همه جانبه با رژیم نژاد پرست غاصب اسرائیل، از تمامی آحاد مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

وی افزود: مردم سلحشور غزه آنچنان جانانه مقاومت کرده و به شهادت رسیدند که دشمن غاصب به اوج استیصال رسید، به گونه ای که مجبور به استفاده از سلاح های غیرمتعارف جنگی آن هم در برابر مردم بی دفاع غزه شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در مورد حمایت از دولت و نقدهای منصفانه گفت: همان طور که رهبر انقلاب فرمودند ما به فرزندان ملت در تیم مذاکره کننده اعتماد کامل داشته و حمایت خود را اعلام می داریم.

رییس کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: مطمئنیم که آنان براساس سه اصل عزت، حکمت و مصلحت به عنوان چارچوب مناسبات تعیین شده از سوی نظام در این عرصه هیچ گاه بر منافع ملی و حقوق مسلم ملت کوتاه نخواهند آمد و علاوه بر حفظ خطوط قرمز کشور، سایه شوم ابرهای تحریم را نیز از سر این کشور عبور خواهند داد.

وی گفت: اما اینجانب به عنوان نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر بر خود تکلیف می دانم اتخاذ تدابیر عاجل، اما کارشناسی برای حل معضلات از پایتخت را یک بار دیگر خواستار شوم.

وی بیان داشت: البته تلاش های در خور تحسینی صورت گرفته اما کافی نیست، همه می دانیم مسائلی مانند تامین آب، حمل و نقل ، ترافیک، آلودگی هوا و محیط زیست ساخت و سازهای بی رویه، مهاجرت و حاشیه نشینی از اهم مشکلات کلانشهرها از جمله تهران است و حل عاجل آنها مورد درخواست تمام مردم و نمایندگان است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس گفت: برای مدیریت یک شهر نیازمند مدیریت بیش از 370 فاکتور هستیم و بدیهی است که یکی از مهمترین راهکارها برای مدیریت بهینه و کارآمد، کاهش تصدی گری و واگذاری امور به خود مردم است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet