خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1393/05/01 13:08:27
سرویس سیاسی
نماینده کلیمیان با انتشار نامه ای عنوان کرد؛

دعوت از کلیمیان برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس شورای اسلامی گفت: کوبنده ترین پاسخ از سوی موحدان جهان به جنایات اسرائیل غاصب شرکت همگانی در راهپیمایی روز جهانی قدس و استفاده از تمامی امکانات مادی و معنوی صلح طلبان جهان در حمایت از منافع ملت قهرمان فلسطین است.
دعوت از کلیمیان برای شرکت در راهپیمایی روز قدس نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس شورای اسلامی گفت: کوبنده ترین پاسخ از سوی موحدان جهان به جنایات اسرائیل غاصب شرکت همگانی در راهپیمایی روز جهانی قدس و استفاده از تمامی امکانات مادی و معنوی صلح طلبان جهان در حمایت از منافع ملت قهرمان فلسطین است. https://cdn.icana.ir/d/019/44636.jpg دعوت,از,کلیمیان,برای,شرکت,در,راهپیمایی,روز,قدس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیامک مره صدق، نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه ای در آستانه روز جهانی قدس گفت: از تمامی همکیشان عزیز دعوت به عمل می آید که با حضور قاطع خود در راهپیمایی روز جهانی قدس با پیروی از دستورات مقام معظم رهبری و در همراهی با دیگر موحدان جهان در سال جاری بار دیگر بر همدلی و همراهی تمامی موحدان جهان در مبارزه با استکبار و صهیونیزم سیاسی تاکید بنماییم.

متن کامل بیانیه نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس به شرح ذیل است:

با شروع مجدد حملات وحشیانه اسرائیل جنایتکار بر علیه ملت مقاوم فلسطین و غیرنظامیان بی پناه بار دیگر شاهد سکوت و بی عملی مجامع جهانی در برابر این جنایات هستیم.

کوبنده ترین پاسخ از سوی موحدان جهان شرکت همگانی در راهپیمایی روز جهانی قدس و استفاده از تمامی امکانات مادی و معنوی صلح طلبان جهان در حمایت از منافع ملت قهرمان فلسطین است.

از تمامی همکیشان عزیز دعوت به عمل می آید که با حضور قاطع خود در راهپیمایی روز جهانی قدس با پیروی از دستورات مقام معظم رهبری و در همراهی با دیگر موحدان جهان در سال جاری بار دیگر بر همدلی و همراهی تمامی موحدان جهان در مبارزه با استکبار و صهیونیزم سیاسی تاکید بنماییم.

/پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet