هدر موبایل
1387/12/15 12:30:00
سرویس سیاسی
کنفرانس حمایت از فلسطین_46

رئیس مجلس سودان:مسئله فلسطین مسئولیتی است که بر دوش همه ما است.

احمد ابراهیم طاهر رییس مجلس جمهوری سودان در سخنان خود در دومین روز از برگزاری اجلاس حمایت از فلسطین گفت: مقاومت غزه درس آزادی را به همه ملتهای جهان داده است .

به گزارش خبرنگار خانه ملت،وی تصریح کرد: کشورهای استکباری راه فرعون را ادامه می دهند و مرتکب جنایاتی می شوند

رئیس مجلس سودان خاطر نشان کرددر مقابل روش جباران  گزینه ایی اوجود دارد که یاری رساندن به حق و انتشار عدالت  از مواضع اصولی آنها به شمار می رود.

رئیس مجلس سودان گفت: جمهوری اسلامی همواره مسئله فلسطین را راهبرد اساسی در سیاست خارجی خود قرار داده است مسئله فلسطین منحصر به مردم فلسطین نیست خداوند از طریق این مردم تمام مردم آزاده را مورد آزمایش قرار داده است.

وی افزود: باید اولویتها را مشخص کنیم از جمله اینکه پاسخ دهیم که دشمن واقعی ما کیست؟ باید تمام امکانات و منابع خود را در برابر دشمن بسیج کنیم. هیچگونه دشمنی بین ایران و اعراب نیست ماامتی یکپارچه هستیم و دیدش مشترک است و هرگز اجازه ندهیم که دشمنان سوء استفاده کنند.

رئیس مجلس سودان گفت: مسئله فلسطین مسئولیتی است که بر دوش همه ما است.

احمد ابراهیم طاهر گفت: با تمام امکانات مادی و معنوی در خدمت قضیه فلسطین باشیم و باید تلاش کنیم در برابر تلاشهای مربوط نه این به نام صلح و باید تلاش کنیم که بین گروههای فلسطینی وحدت ایجاد نماییم .

وی تصریح کرد: ما موافق محاکمه و مجازات همه جنایتکاران صهیونیست هستیم و باید تلاش کنیم لیستی از جنایتکارانی که در نوار غزه مرتکب جنایات شده اند تهیه کرده و به دادگاه بدهیم .

رئیس مجلس سودان با اشاره به تحت تعقیب قرار دادن عمر البشیر از سوی دادگاه لاهه گفت: اتهام مجدد به عمر البشیر زده اند ما می دانیم که این مسئله هیچ ارتباطی با عدالت ندارد.

احمد ابراهیم طاهر افزود: امروز باید بدانیم که پیروزی از آن ما و نزدیک است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet