هدر اصلی
1393/05/10 10:22:00
سرویس اقتصادی
حکیمی تأکید کرد:

عدم توجه مسئولان به جلوگیری از وارد شدن فاضلاب به آب رودخانه سفید رود/ورود فاضلاب به شالیزارهای شهر رستم آباد

نماینده مردم رودبار در مجلس،گفت:با توجه به قرار گرفتن سد سفیرود استان گیلان در شهرستان رودبار، متأسفانه مسئولان دولتی به جای احداث سیستم فاضلاب صنعتی در شهرستان رودبار،به احداث این سیستم در ۱۶ شهرستان دیگر استان گیلان پرداخته اند.
عدم توجه مسئولان به جلوگیری از وارد شدن فاضلاب به آب رودخانه سفید رود/ورود فاضلاب به شالیزارهای شهر رستم آباد نماینده مردم رودبار در مجلس،گفت:با توجه به قرار گرفتن سد سفیرود استان گیلان در شهرستان رودبار، متأسفانه مسئولان دولتی به جای احداث سیستم فاضلاب صنعتی در شهرستان رودبار،به احداث این سیستم در 16 شهرستان دیگر استان گیلان پرداخته اند. https://cdn.icana.ir/d/019/53589.jpg عدم,توجه,مسئولان,به,جلوگیری,از,وارد,شدن,فاضلاب,به,آب,رودخانه,سفید,رود/ورود,فاضلاب,به,شالیزارهای,شهر,رستم,آباد Icana

عطاءاله حکیمیدر گفت و گو با خبرنگارحوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت،درخصوص مشکلات بخش آبرسانی شهرستان رودبار در استان گیلان،گفت: متأسفانه در حال حاضر شهرستان رودبار دربخش آب آشامیدنی و توسعه سیستم فاضلاب صنعتی با مشکلات عدیده ای مواجه است.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد:متأسفانه تا به امروز فاضلاب 5 شهر که در مسیر اصلی رودخانه سفیدرود قرار دارند،وارد این رودخانه می شود که این آب هم به عنوان آب شرب سالم و آب کشاورزی مورد مصرف مردم گیلان قرار می گیرد.

عدم توجه مسئولان به جلوگیری از وارد شدن فاضلاب به آب رودخانه سفید رود

این نماینده مردم درمجلس نهم،اظهارداشت: علی رغم اعتراضات و پیگیری های متعدد متأسفانه تاکنون از سوی وزرای مربوطه اقدامی در خصوص جلوگیری از وارد شدن فاضلاب به آب رودخانه سفید رود صورت نگرفته است.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: با توجه به اینکه سد سفیرود استان گیلان در شهرستان رودبار قرار گرفته است متأسفانه مسئولان دولتی به جای احداث سیستم فاضلاب صنعتی در شهرستان رودبار،به احداث این سیستم در 16 شهرستان دیگر استان گیلان پرداخته اند.

ضرورت احداث سیستم فاضلاب صنعتی در رودبار 

این نماینده مردم درمجلس نهم،اظهارداشت: متأسفانه تابه امروز اقدامی از سوی مسئولان دولتی در خصوص احداث سیستم فاضلاب صنعتی صورت نگرفته است.

ورود فاضلاب به شالیزارهای شهر رستم آباد

حکیمی،افزود: متأسفانه فاضلاب وارد مزارع شالیزار شهر رستم آباد شده است که بی شک این موضوع خطر جدی برای سلامتی مردم به همراه دارد به همین جهت دولت باید توجه ویژه ای به حل این بحران داشته باشد.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: متأسفانه در حال حاضر هفت شهر شهرستان رودبار با مشکل شدید کمبود آب شرب و عدم وجود آب آشامیدنی سالم مواجه هستند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس،گفت: سدی در حوزه شهرستان رودبار ساخته شده اما برنامه ریزی برای آبرسانی از این سد برای شهرستان رودبار صورت نگرفته است در صورتی که مقرر شده 72 درصد آب شهرهای استان گیلان از طریق این سد تأمین شود.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet