خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1393/05/13 11:05:57
سرویس اجتماعی
احمدی‌لاشکی خبر داد:

جزییات سفر سه روزه اعضای کمیسیون آموزش مجلس به مازندران/ احتمال بررسی مشکلات آموزشی با حضور وزرای آموزش و علوم

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ از سفر اعضای کمیسیون متبوعش به استان مازندران خبر داد و گفت: این سفر در راستای ایفای نقش نظارتی مجلس و بررسی وضعیت آموزشی این استان صورت خواهد گرفت.
جزییات سفر سه روزه اعضای کمیسیون آموزش مجلس به مازندران/ احتمال بررسی مشکلات آموزشی با حضور وزرای آموزش و علوم عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ از سفر اعضای کمیسیون متبوعش به استان مازندران خبر داد و گفت: این سفر در راستای ایفای نقش نظارتی مجلس و بررسی وضعیت آموزشی این استان صورت خواهد گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/43039.jpg جزییات,سفر,سه,روزه,اعضای,کمیسیون,آموزش,مجلس,به,مازندران/,احتمال,بررسی,مشکلات,آموزشی,با,حضور,وزرای,آموزش,و,علوم Icana

قاسم احمدی‌لاشکی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ از سفر 3 روزه اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به استان مازندران خبر داد و گفت: اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس پنجم تا هفتم شهریورماه سال جاری برای بررسی وضعیت‌ آموزش وپرورش و همچنین آموزش عالی استان مازندران به این استان سفر خواهند کرد.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی٬ از حضور معاونان آموزشی و پرورشی وزارت‌خانه‌های علوم و آموزش و پرورش در سفر به استان مازندران خبر داد و افزود: به احتمال زیاد وزرای علوم و آموزش و پرورش نیز در این سفر نمایندگان را همراهی خواهند کرد.

وی ادامه داد: سفر اعضای کمیسیون آموزش مجلس به استان مازندران  برای آشنایی اعضا با مسائل آموزشی و اتخاذ تدابیر لازم جهت رفع مشکلات آموزشی این استان انجام خواهد شد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی٬ یادآور شد: با حضور اعضای کمیسیون آموزش مجلس در استان مازندران تمامی واحدهای آموزشی و آموزش عالی شهرستان‌های این استان مورد بازدید اعضا قرار خواهد گرفت./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet